پایگاه خبری خانه فوتبال:

تصمیم جدید در پرداخت یارانه و کالابرگ. یارانه از زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد پرداخت می شود. یارانه قرار بود به دهک های پایین جامعه پرداخت شود. یارانه هر ماه به حساب سرپرستان خانواده واریز می شود. یارانه با روش جدید فقط به زنجیره آخر یعنی مردم پرداخت می شود.

یارانه نقدی شگفت انگیز 210 هزارتومانی دولت به این افراد

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از واریز مشوق باسوادی افرادی که برای باسوادی اقدام کردند برای سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ خبر داد.

علیرضا عبدی امروز با اشاره به اینکه نهضت سوادآموزی بیش از یک سال است با مشکلات مالی متعددی رو‌به‌رو است، اظهار کرد: این مشکلات خود را در مشوق‌های سوادآموزی نشان می‌دهد؛ به عنوان مثال مشوق مالی برای افرادی که باسواد می‌شوند به میزان 20 درصد هزینه‌ای است که برای باسوادی آنها انجام می‌شود، پرداخت این مشوق سال 93 مصوب اما صرفاً برای چند ماه عملیاتی شد.

وی افزود: امسال توانستیم بعد از 9 سال این مشوق را از خزانه دریافت کنیم و مشوق سوادآموزی سال‌های 99 و 1400 برای 92 هزار نفر پرداخت شد، البته 9 هزار نفر شماره حسابی که معرفی کردند مسدود است؛ بنابراین به آنها شماره‌ای را اعلام می‌کنیم تا کد ملی خود را اعلام و براساس آن برای واریز تشویقی اقدام کنیم.

به گفته رضا مراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، 20 میلیارد تومان بودجه دریافت و امروز به حساب افراد واریز شد که یک 1792000 ریال برای افرادی که سال 99 باسواد شدند و 2100000 ریال برای افرادی که سال 1400 باسواد شدند، واریز شد.

شگفتانه دولت به مناسبت عید فطر برای این یارانه بگیران| واریز عیدی ۳۹۰ هزار تومانی برای این خانوارها

صفحه توئیتری «کمپین معلولان» با انتشار متنی خبر از واریز عیدی «مددجویان بهزیستی» با تاخیر یک ماهه داد و نوشت: سرانجام عیدی ناچیز مددجویان بهزیستی به میزان نصف مستمری یک ماه این افراد و با احتساب بُعد خانوار، واریز شد. ‌تک نفره ۲۷۳، دو نفره ۳۹۰، سه نفره ۵۴۶، چهار نفره ۷۰۲ و پنج نفره ۸۵۸ هزار تومان.

واریز عیدی ۳۹۰ هزار تومانی برای این خانوارها 

صفحه توئیتری «کمپین معلولان» با انتشار متنی خبر از واریز عیدی «مددجویان بهزیستی» با تاخیر یک ماهه داد و نوشت:  سرانجام عیدی ناچیز مددجویان بهزیستی به میزان نصف مستمری یک ماه این افراد و با احتساب بُعد خانوار، واریز شد. ‌تک نفره ۲۷۳، دو نفره ۳۹۰، سه نفره ۵۴۶، چهار نفره ۷۰۲ و پنج نفره ۸۵۸ هزار تومان.

دستور پرداخت یارانه عید فطر صادر شد

دستور پرداخت یارانه عید فطر صادر شده است. اما این یارانه تنها شامل معلولانی‌ می‌شود که تحت پوشش بهزیستی هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، خبر واریز یارانه عید فطر را وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد و از پرداخت کمک‌هزینه معیشتی به معلولین و مددجویان مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان بهزیستی به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

بر این اساس یارانه عید فطر تنها به بک کروه تعلق می‌گیرد و آن، معلولانی است که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.

اما این تنها خبری است که صولت مرتضوی درباره عیدی رئیسی علام کرده و نه زمان واریز یارانه عید فطر را اعلام کرده و نه مبلغ این یارانه را.

اما به نظر می‌رسد این یارانه تا قبل از سوم اردیبهشت ماه واریز شود.

چند روز گذشته هم رئیس بنیاد مستضعفان از پرداخت یارانه ۶۰۰ هزار تومانی‌ خبر داده و گفته بود مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به حساب تمامی ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سراسر کشور واریز شده است.

عیدی رئیسی برای عید فطر

پیش از این برخی از رسانه‌ها از واریز عیدی رئیسی برای عید فطر خبر داده و این گمانه را مطرح کرده بودند که همه مردم مشمول یارانه جدید می‌شوند. اما پیگیری‌های تجارت‌نیوز نشان می‌دهد واریز یارانه عید فطر برای مردم در دستور کار دولت نیست و هیچ کدام از مقامات مسئول در این باره خبری را اعلام نکرده‌اند.

تنها گروهی که قرار است یارانه بگیرند، معلولان تحت پوشش بهزیستی هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: