پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 5 فینال در پیش داریم که هر کدام سختی خاص خودش را دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: بابت اینکه از این مرحله صعود کردیم خوشحال هستیم. بازی خیلی سختی برای هر دو تیم بود. در نیمه اول توانستیم به بازی سرعت بدهیم و از فضایی که ایجاد شد به خوبی استفاده کردیم. توانستیم دو گل هم بزنیم و شرایط برای ما خوب شد. این برد و صعود از این مرحله را به هواداران عزیزمان تبریک می‌گویم. به بازیکنان‌مان هم خسته نباشید می‌گویم، چون فشار سختی را تحمل می‌کنند. هفته‌های آخر لیگ است و ما در هر دو جام مدعی هستیم و شرایط خوبی داریم. امیدوارم که با همدلی و اتحاد بیشتر بتوانیم این روند را ادامه دهیم. کار هنوز تمام نشده و بازی‌های اصلی ما مانده است. 5 فینال در پیش داریم که هر کدام سختی خاص خودش را دارد.

وی ادامه داد: بازی سختی داریم. گل‌گهر از نظر فیزیکی و میانگین قدی یکی از تیم‌های خوب لیگ است و فشار زیادی هم به ما در نیمه دوم وارد کردند. ما خوب دفاع کردیم و می‌توانستیم به گل سوم هم برسیم و بازی را برای خودمان راحت‌تر کنیم، اما اینگونه نشد. بازیکنان خیلی خوب دفاع کردند و خوشبختانه توانستیم برنده شویم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: بعد از دربی درمورد این موضوع صحبت کردیم. فشار زیادی از نظر فیزیکی و روحی به بازیکنان وارد شده است. دربی همیشه یک بازی خاص است و انرژی زیادی از تیم ما گرفت. شاید عملکرد ضعیف‌مان در نیمه دوم بازی امروز به دلیل بازی قبلی ما باشد. شاید بتوانیم با این ذهنیت که گل‌های سوم و چهارم را هم بزنیم وارد زمین شویم تا بازیکنان در این شرایط تصمیم‌های خوبی بگیرند. امروز بازی سختی داشتیم، چون گل‌گهر کیفیت خوبی دارد و در بازی‌های هوایی هم خوب ظاهر می‌شوند. 90 دقیقه حمله مقابل تیم گل‌گهر کمی دور از واقعیت است و از نظر فنی تفاوت خاصی بین تیم‌هایی همچون گل‌گهر با پرسپولیس نیست. تیم‌های بالای جدول کیفیت برابری دارند و این ذهنیت برنده بازیکنان پرسپولیس است که باعث شده این شرایطی که الان داریم ایجاد شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد نتایج اخیر این تیم و بازی‌های باقی‌مانده در لیگ برتر، تصریح کرد: ما در بازی با سپاهان در لیگ برتر بدترین شرایط را داشتیم، چون چند بازیکن را به دلیل سرماخوردگی و مصدومیت در اختیار نداشتیم. شرایط در اصفهان برای ما سخت شد و 10 نفره در لحظات پایانی گل خوردیم. بازی متفاوتی بود و خوشبختانه الان ما دو تیم آماده داریم. هر کدام از بازیکنان که وارد زمین می‌شوند با تمام وجود کار می‌کنند و این اراده را دارند که در هر دو جام قهرمان شوند. در این شرایط فکر نمی‌کنم کسی بخواهد کم‌کاری کند. همه تلاش می‌کنند تا در هر دو جام موفق باشند.

گل‌محمدی درمورد آخرین شرایط شیخ دیاباته، اظهار داشت: حال او خوب است و مشکل خاصی ندارد. حتماً از وجودش در بازی‌های آینده می‌توانیم استفاده کنیم. امروز هم شرایط طوری بود که تیم دفاعی شده بود و فرصت نشد که او بازی کند، اما قطعاً در بازی‌های آینده می‌تواند به ما کمک کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: