پایگاه خبری خانه فوتبال:

ابراهیم اسدی کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس دست خودش است و می تواند در هر ۳ بازی آینده پیروز شود و کاری به نتایج دیگر تیم‌ها نداشته باشد.ابراهیم اسدی در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره دیدار روز شنبه پرسپولیس مقابل پیکان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر گفت: ابتدا باید بگویم خیلی خوب شد که این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد چراکه تیم‌های بزرگ باید در ورزشگاه‌های بزرگ و استاندارد به میدان بروند. فوتبال برای رضایت تماشگران است و فکر می‌کنم بهترین تصمیم بود تا این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار شود.وی افزود: البته تیم گل‌محمدی فردا بازی راحتی ندارد و در بازی رفت نیز مقابل همین پیکان در ورزشگاه آزادی به تساوی قناعت کرد. نباید به هیچ عنوان حریف را دست کم گرفت. گرچه سرخ‌پوشان به خاطر برد در دربی و صدرنشینی شرایط روحی خوبی دارند ولی هنوز کار تمام نشده است و باید با تمرکز بالا هر ۳ بازی خود را ببرند و قهرمان لیگ برتر شوند.

اسدی در ادامه درباره اعتراض استقلالی‌ها که بازی پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: به نظر من نباید استقلالی‌ها با این حرف‌ها شلوغ‌کاری کنند. خودشان هم بودند دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد. آبی‌پوشان باید در زمین حرف‌های خود را بزنند نه در رسانه‌ها.

کاپیتان پیشین سرخ‌پوشان تاکید کرد: پرسپولیس دربی ۶ امتیازی را پیروز شد و روحیه مضاعف گرفت اما باخت استقلال، بازیکنان این تیم را با افت مواجه کرد و طبیعی هم بود چون در بازی بزرگ و مهم  شکست خوردند. نتیجه دربی در قهرمانی خیلی تاثیرگذار است.

هافبک اسبق قرمزها در پایان گفت: قهرمانی پرسپولیس دست خودش است و می‌تواند در هر ۳ بازی آینده پیروز شود و کاری به نتایج دیگر تیم‌ها نداشته باشد. فکر می‌کنم پرسپولیس صد درصد قهرمان لیگ خواهد شد و بعید می‌دانم تیمی سد راه قهرمانی سرخ‌پوشان شود و از تیم گل‌محمدی امتیاز کسب کند. دو تیم سپاهان و استقلال باید برای دومی نبرد کنند چرا که پرسپولیس دیگر صدر جدول را از دست نمی‌دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: