پایگاه خبری خانه فوتبال:

ورزشگاه آزادی با رفع مشکل از دیدار امروز پیکان و پرسپولیس میزبانی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که سازمان لیگ فوتبال کشورمان روز پنجشنبه اعلام کرد دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، صبح امروز مدیر این ورزشگاه با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد با توجه اینکه تجهیزات پیمانکار مربوطه برای مرمت ورزشگاه بلافاصله پس از دیدار روز گذشته استقلال و نفت آبادان در این مجموعه مستقر شده و از آنجاییکه هیچگونه درخواستی از سوی باشگاه پیکان انجام نشده و توافق کتبی صورت نگرفته است، این موضوع به منزله انصراف پیکان از برگزاری بازی در استادیوم آزادی تلقی شده و عملیات بازسازی مطابق روال پیگیری و اجرا خواهد شد.

ظاهراً باید سازمان لیگ 48 ساعت قبل از هر بازی درخواست برگزاری بازی در این ورزشگاه را به سازمان لیگ اعلام کند که این کار را در زمان مقرر انجام نداده است. امضا نشدن توافق نامه برای میزبانی پیکان در خصوص پرداخت هزینه ورزشگاه نیز جزء مواردی بوده که ورزشگاه آزادی آن را به منزله انصراف این باشگاه از میزبانی در آزادی تلقی کرد.

با این وجود پس از پیگیری‌های صورت گرفته در سازمان لیگ مشکل ورزشگاه آزادی برای میزبانی از این مسابقه حل شد و شاگردان مجتبی حسینی ساعت 18 امروز در این استادیوم از تیم یحیی گل‌محمدی میزبانی می‌کنند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: