پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به شانس این تیم برای قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر اشاره کرد.

حسین بادامکی، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برد پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: قبل از بازی صحبت‌هایی مطرح شده بود که این مسئله بازی را حساس می‌کرد. بردن بازی به آزادی و حرف‌های حاشیه‌ساز باعث شده بود تا روی پیکان هم فشار به وجود بیاید و دیدید که بازیکنان این تیم با همه وجود بازی کردند و کار سخت شد. البته در هفته‌های آخر لیگ همیشه این حساسیت وجود دارد، اما مهم 3 امتیاز بود که پرسپولیس آن را گرفت

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت پرسپولیس خوب است و نتایج این تیم در لیگ برتر و جام حذفی این مسئله را به خوبی نشان می‌دهد. وضعیت پرسپولیس در حال حاضر ایده‌آل است و دو بازی سخت برای قهرمانی در لیگ برتر دارند، اما با تمرکز بالا می‌توان قهرمان شد.

بادامکی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس توانایی قهرمانی در هر دو جام را دارد یا نه، گفت: فقط 4 بازی برای رسیدن به این دو قهرمانی باقی مانده و بازیکنان می‌توانند با حفظ تمرکز یک کار به‌یادماندی انجام دهند. به نظرم در این شرایط غافل شدن از هر یک از جام‌ها درست نیست و با مهره‌هایی که پرسپولیس دارد، می‌تواند در هر دو جام قهرمان شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ادعای برخی از باشگاه‌ها مثل سپاهان و استقلال مبنی بر حمایت ویژه از پرسپولیس، اظهار داشت: این صحبت‌ها همیشه وجود داشته و شما به من بگویید که چه زمانی بوده که استقلال و سپاهان معترض نباشند؟ اگر یک مورد آنها معترض نبودند به من بگویید. به نظر من این حرف‌ها توجیه است تا بهانه‌ای باشد برای ناکامی خودشان و بهتر است که ما به این مسائل نپردازیم. پرسپولیس باید تمرکزش روی بازی‌های خودش باشد و به حواشی توجه نکند.

وی در پایان افزود: پیش‌بینی من این است که پرسپولیس با حفظ روند فعلی می‌تواند در هر دو  جام قهرمان شود؛ چراکه مهره‌های خوبی دارد که توانایی دَبِل کردن دارند. البته نمی‌شود از اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در فوتبال چشم‌پوشی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: