پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه مادرید نوشته کهشکانی‌ها می توانند بدون پرداخت حتی یک سنت، فوق ستاره فرانسوی را به سفیدپوش کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، سران باشگاه رئال مادرید برای جذب رایگان «کیلیان امباپه» فوق ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن یک سال دیگر صبر خواهند کرد.
روزنامه «آ اس» چاپ مادرید نوشته باشگاه رئال مادرید به شدت خواهان حضور امباپه در سانتیاگو برنابئو است اما آن‌ها برای این انتقال بزرگ، تا تابستان ۲۰۲۴ و زمان پایان قرارداد او با پریسی‌ها منتظر خواهند ماند.

امباپه ۲۴ ساله که تابستان گذشته خبرهای زیادی مبنی بر حضور او در رئال مادرید شنیده می‌شد، ناگهان تصاویر او با پیراهن پاری‌سن‌ژرمن که روی آن ۲۰۲۵ درج شده بود، در رسانه‌ها منتشر شد.

قرارداد امباپه با پاریسی‌ها البته تا سال ۲۰۲۴ معتبر است و بند یک سال دیگر آن به خود بازیکن بستگی دارد. روزنامه «کیپ» پیشتر نوشته بود امباپه علاقه ای به فعال‌سازی این بند ندارد و در تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد شد.

«فلورنتینو پرز» رئیس باشگاه رئال مادرید که به نظر می‌رسد هنوز هم از امباپه دلخور است، اما درها برای حضور او در مادرید را باز نگه داشته است. پرز می‌گوید: این امباپه، امباپه من نیست اما اگر اوضاع تغییر کند... زندگی پستی و بلندی‌ها زیادی دارد.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره تلاش برای جذب امباپه در تابستان گذشته نیز گفت: تلاش برای حضور او در رئال مادرید، یک روند طولانی و طاقت‌فرسا بود اما او نظرش را عوض کرد. اما من فکر می‌کنم او تحت فشار بود. اگر رئیس‌جمهور فرانسه و یا شهردار پاریس از تو چیزی را بخواهند، سخت است مقاومت کنید.

امباپه در تیم ملی فرانسه، تاکنون یک بار قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شده و یک بار هم قافیه را به «لیونل مسی» و آرژانتینی‌ها در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باخته است.

آ اس همچنین فاش کرده امباپه در پیامی به پرز، او را از تصمیم خود مطلع کرده بود اما رئیس باشگاه رئال مادرید در آن زمان گفته بود این باشگاه به سمت اهداف دیگری حرکت کرده است.

پرز می‌گوید: در آن زمان ما دیگر علاقه‌مند به جذب او نبودیم. چرا؟ چون هیچ بازیکنی در تاریخ رئال مادرید بالاتر از بقیه نبوده است. 

با این حال رئیس پرافتخارترین تیم اروپا در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا بار دیگر برای جذب فوق ستاره فرانسوی اقدام خواهد کرد، گفته است: نگران نباشید. زندگی هنوز به پایان نرسیده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: