الناز حبیبی  موهایش را مشکی کرده است و تصویری جدید در طبیعت منتشر کرده است او (زادهٔ ۲۱ مرداد ۱۳۶۷، تهران) بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و فارغ‌التحصیل رشته تدوین و کارگردانی است. الناز حبیبی در یک خانواده با 5 خواهر و یک برادر بزرگتر از خود بزرگ شد و ته تغاری خانواده اش می باشد، تمام اعضای خانواده الناز حبیبی حالا مهاجرت کرده و در کشور سوئد زندگی می کنند. الناز حبیبی در کودکی کار تئاتر انجام می‌داده، او از سال ۱۳۷۸ کارش را با کانون پرورش فکری کودکان شروع کرده تا به اینجا که چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده است.بعد از آن آقای «سعید سلطانی» برای ۳ تا از فیلم‌هایش الناز حبیبی را انتخاب می‌کند و کم‌کم به‌صورت جدی‌تر این حرفه را دنبال می‌کند. الناز حبیبی برای ۳ فیلم از کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت، سریال «فاصله‌ها» را بازی کرد و بعد با پروژه سینمایی «پیتزا مخلوط» همکاری کرده، سریال «سی‌امین روز» که در ماه رمضان پخش شد را بازی کرد و همچنین  در سریال آقای «سیروس مقدم» به نام تا ثریا نقش آفرینی کرده است.آخرین کار تلویزیونی او سریال دوپینگ بود که در نوروز پخش شد.

لباس عجیب الناز حبیبی کنار استخر

الناز حبیبی

عکس جدید الناز حبیبی در طبیعت را ببینید:

الناز حبیبی

تصویری شاد از الناز حبیبی در راه باشگاه ورزشی مشاهده می کنید:

الناز حبیبی

الناز حبیبی سر مزار مادرش

اشک های خانم بازیگر بر سر مزار مادرش.

 

الناز حبیبی

  •  

الناز حبیبی

دلنوشته الناز حبیبی برای مادرش

الناز حبیبی درباره مادرش می‌گوید: همیشه وقتى نماز می ‌خوند پیشش می‌نشستم. وقتى سجده میرفت تندو تند سرشو می‌بوسیدم… به خدا هم حسودى می‌کردم که داره باهاش حرف میزنه…. خدایا تو که میدونستى چقدر بهش وابستم چرا بردیش؟؟؟ من که هنوز به نبودنت عادت نکردم…. همیشه دوم عید تلخ ترین روز زندگیمه… چون نبودنت و نداشتنتو بیشتر به رخم میکشه…

انگارى دردام قده یه کوهن این روز یادم میندازه چقدر دنیا بى رحمه… چقدر آداماش بى وفان دلم برات تنگه … هنوزم هر کسى میگه مامان؛ قلبم تند میزنه، بغضم میگره… این دنیا بدون تو سخته، بد میگذره ، بد.

مادرم دوست داشت من به محض اتمام دوره دبیرستان وارد دانشگاه شوم ولی فوت ایشان آنقدر برای من سنگین بود که چهار سال نه درس خواندم، نه کلاسی رفتم و نه کار کردم. ولی بعد از این دوره غم و افسردگی، به خودم آمدم و زندگی را از نو شروع کردم. مادرم همیشه پشت صحنه کارهایم می‌آمدند و قربان صدقه‌ام می‌رفتند.

الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون و دارای مدرک فوق دیپلم رشته تدوین است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: