پایگاه خبری خانه فوتبال:

معاون سازمان خصوصی‌سازی می‌گوید لزوما قرار نیست همه اعضای هیئت مدیره پس از برگزاری مجمع تغییر کنند.
به گزارش "ورزش سه"، میثم پیله‌فروش، معاون سازمان خصوصی‌سازی در گفت‌و‌گو با تسنیم در مورد مجمع برگزار شده در ۱۶ خرداد و تنفسی که برای این مجمع درخواست شد صحبت کرد. او همچنین تاکید کرد لزوما قرار به تغییر همه اعضای هیئت مدیره نیست.
معاون سازمان خصوصی‌سازی راجع به تاریخ برگزاری مجمع بیان کرد: اصرار ما بر این بود که در تاریخ 30 اردیبهشت‌ماه مجامع استقلال و پرسپولیس برگزار شود، اما وزیر ورزش درخواست کرد این اتفاق بعد از لیگ رخ دهد و معاون وزارت ورزش تاریخ دیگری را تعیین کرد. بعد از آن تنفسی به این تاریخ خورد و مجامع به 16 خردادماه موکول شد. روز قبل (16 خرداد) وزیر ورزش باز هم درخواست تنفس کرد تا بررسی‌‌های بیشتری صورت گیرد و به همین دلیل به یکشنبه هفته آینده (21 خرداد) موکول شد. این خلاصه‌ای از اتفاقات رخ داده، است؛ اما باز هم تأکید می‌کنم انتخاب اعضای هیئت مدیره به معنای تغییر اعضای هیئت مدیره نیست.

*تأکید می‌کنید انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره به معنای تغییر آنها نیست اما شنیده می‌شود قرار است چند نفر از اعضای هیئت مدیره دو باشگاه تغییر کند». پیله فروش در واکنش به طرح این سؤال گفت: من پاسخی به سؤال شما نمی‌دهم، ولی وقتی ارزیابی‌هایی از عملکرد یک تیم پنج نفره صورت می‌گیرد، قطعاً برخی‌ امتیاز بالاتری دارند و برخی‌ امتیاز کمتری. آیا این به معنای این است که هر پنج نفر تغییر می‌کنند یا هر پنج نفر ابقا می‌شوند؟ قطعاً اینطور نیست. اجازه دهیم در فضایی آرام و با همکاری دو دستگاه ترکیب جدید اعلام شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: