پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه سپاهان معتقد است دروازه بان ملی پوش این باشگاه برای دریافت رضایت نامه از باشگاه پرتغالی تخفیف قابل ملاحظه ای گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، باشگاه سپاهان قرارداد پیام نیازمند را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد این در حالی است که رسانه ای پرتغالی مدعی شد که سپاهان برای دریافت رضایت نامه پیام یک میلیون دلار به این باشگاه پول پرداخت کرده است که رقمی نجومی و کم نظیر در گرفتن رضایت نامه یک بازیکن در فوتبال کشورمان محسوب می‌شود.

یکی از مسئولان باشگاه سپاهان در این خصوص به فارس گفت: پیام در اقدامی جالب و با رایزنی مکرر، تلاش کرد رقم رضایت‌نامه‌اش کاهش پیدا کند. نیازمند که تا پایان ژوئن سال 2024 با باشگاه پورتیموننزه پرتغال قرارداد داشت، فصل گذشته به صورت قرضی به سپاهان پیوست و با توجه به تأکید ژوزه مورایس، تلاش بسیاری برای ماندگاری این بازیکن در سپاهان صورت گرفت. سپاهانی‌ها که برای حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی روی پیام حساب ویژه‌ای باز کرده بودند، از روزهای پایانی فصل گذشته مذاکرات خود با باشگاه پرتغالی وهمچنین این بازیکن به منظور دریافت رضایت‌نامه صورت دادند و در نهایت پس از مذاکرات نهایی، روز گذشته پس از دریافت رضایت‌نامه با این بازیکن قراردادی دو ساله امضا کردند.  

وی در خصوص مبلغ رضایت نامه یک میلیون دلاری نیازمند، گفت: از موضوعات مهم و مغفول درباره حضور نیازمند در سپاهان اما، دریافت رضایتنامه این بازیکن و مبلغ آن بود که حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت. برخی رسانه‌ها رقم رضایت‌نامه این بازیکن را یک میلیون دلار عنوان می‌کنند، حال آنکه به نظر می‌رسد این عدد صحت ندارد.  نکته جالب توجه اما، موضوعی است که به نظر می‌رسد بسیاری از رسانه‌ها از آن مطلع هستند و آن هم تلاش قابل توجه پیام نیازمند به منظور دریافت رضایتنامه به شمار می‌رود و این موضوع در خبر رسمی منتشر شده باشگاه سپاهان نیز به صورت ناملموس مورد اشاره قرار گرفته است.  

روابط عمومی باشگاه سپاهان روز گذشته در خبر امضای قرارداد نیازمند نوشت: « با توجه به درخواست ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، پیگیری‌های هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه، توافقات انجام شده با مبادی مرتبط و همراهی سازنده شخص بازیکن، پیام نیازمند قرارداد خود را برای دو فصل با سپاهان امضا کرد.  

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان که بارها علاقمندی خود را برای ماندگاری در این تیم اصفهانی اعلام کرده و فصل گذشته به صورت قرضی در جمع طلایی‌پوشان حضور داشت، با امضای قرارداد، برای دو فصل آینده بار دیگر با لباس سپاهان به میدان خواهد رفت.» 

این مسئول سپاهان تاکید کرد: گویا پیام نیازمند که طی 4 فصل حضورش در سپاهان، شرایط خوبی را پشت‌سر گذاشته و با سپاهان به تیم ملی نیز دعوت شده در مسیر دریافت رضایت‌نامه تلاش بسیاری را صورت داده به نحوی که باشگاه سپاهان حاضر شد در متن خبر منتشر شده خود، به این موضوع اذعان کند. گفته می‌شود با تلاش و پیگیری باشگاه سپاهان و وکلای این باشگاه در خارج از کشور و رایزنی‌های طولانی نیازمند با باشگاه پرتغالی، رقم رضایت‌نامه این بازیکن به میزان قابل توجهی کاهش یافته و این عدد برای سپاهان قابل پرداخت شده است.  

به گزارش فارس، البته باشگاه سپاهان هنوز از رقم دقیق این رضایت‌نامه آمار مشخصی منتشر نکرده اما گفته می‌شود این عدد بسیاری کمتر از آن چیزی است که در برخی رسانه‌های گروهی از آن سخن به میان می‌آید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: