پایگاه خبری خانه فوتبال:

2 بازیکن خارجی گل گهر سیرجان از این تیم جدا شدند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در فصل جدید لیگ برتر با هدایت سرمربی یونانی به میدان خواهد رفت که اتفاقی تازه در فوتبال کشورمان به حساب می‌آید.
مدیران باشگاه گل گهر برای برنامه ریزی فصل جدید و زمان شروع تمرینات منتظر حضور مارینوس اوزونیدیس هستند و گفته می‌شود این مربی با تجربه تا اواخر هفته جاری راهی ایران خواهد شد.

باشگاه گل گهر برای آغاز به کار جدی در بازار نقل و انتقالات تابستانی در انتظار حضور اوزونیدیس و تصمیم گیری اوست با اینحال فیلم چند بازیکن در پست‌های مختلف به سرمربی جدید داده شده تا نظرات خودش را اعلام کند.

در حال حاضر قرارداد چند بازیکن گل گهر به پایان رسیده و باشگاه در اندیشه تمدید با آن‌هاست. علیرضا علیزاده هافبک ملی پوش گل گهر یکی از این بازیکنان است که مدیران باشگاه در انتظار تصمیم او هستند. در صورت پایان همکاری دو طرف، مسعود ریگی یکی از گزینه‌های گل گهر در این پست است.

علاوه بر این گفته می‌شود باشگاه گل گهر تمایلی به ادامه همکاری با محسن فروزان ندارد و باید دید سرانجام این دروازه‌بان که با باشگاه سیرجانی قرارداد دارد، چه خواهد شد. ممکن است یک دروازه‌بان خارجی جانشین فروزان شود.

همچنین کی‌روش استنلی و وسلی گومز 2 بازیکن برزیلی گل گهر پس از تسویه حساب از این تیم جدا شدند اما اریک باگناما بازیکن گابنی با باشگاه قرارداد دارد و ماندنی است مگر اینکه اوزونیدیس تصمیم دیگری بگیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: