پایگاه خبری خانه فوتبال:

برانکو ایوانکوویچ در گفتگویی با سایت چمپیونات درباره سطح مسابقات تورنمنت کافا صحبت کرده است.
به گزارش ورزش سه، تیم ملی عمان که در بخشی از برنامه آماده‌سازی خود برای جام ملت‌های آسیا در تورنمنت کافا حاضر شد، با یک شکست، یک تساوی و یک پیروزی در رتبه دوم گروه خود قرار گرفت تا امروز در دیدار رده‌بندی این مسابقات به مصاف قرقیزستان برود.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان، روز گذشته در گفتگویی با سایت چمپیونات درباره تورنمنت کافا صحبت کرد. او در خصوص تقابل با قرقیزستان گفت: من از برگزارکنندگان تشکر می‌کنم. مسابقات عالی پیش می‌رود و بازی آخر برای تیم ملی ما مهم‌ترین بازی است و سعی می‌کنیم در این بازی پیروز شویم. ما به تیم ملی قرقیزستان احترام می‌گذاریم و مطمئنا بازی جذابی خواهد بود.

او سپس درباره عملکرد تیم ملی عمان در این تورنمنت گفت: این تورنمنت را کمی بدشانسی شروع کردیم. در بازی اول شکست خوردیم، در بازی دوم مساوی کردیم، در دور سوم پیروز شدیم و امروز آخرین بازی ماست. هدف ما پیروزی در بازی امروز است.

برانکو در ارزیابی از سطح تیم ملی قرقیزستان عنوان کرد: درست است که با تیم های ملی زیادی روبرو بودیم اما سطح تیم ملی قرقیزستان تقریبا با ما برابر است.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که از نظر او برگزاری مسابقات کافا در هر سال درست است یا هر دو سال یک بار، گفت: پس از همه‌گیری کووید، برگزاری چنین مسابقاتی دشوار شد اما حضور در مسابقات کافا برای ما بسیار مفید است، زیرا می‌توانیم مقابل تیم‌های ملی قدرتمندی مانند ایران و ازبکستان بازی کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: