پایگاه خبری خانه فوتبال:

با اعلام از سوی حجت کریمی، سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال جواد نکونام رسما به عنوان سرمربی آبی ها در فصل آینده انتخاب شده است.
به گزارش "ورزش سه"، اولین ماموریت جواد نکونام در استقلال تعیین زمان شروع تمرینات این تیم است. به این خاطر که فصل جدید لیگ برتر از 10 یا 11 مرداد آغاز می شود و تیم استقلال باید به سرعت برای دور جدید تمرینات برنامه ریزی کند. برخی از تیم ها تمرینات خود را شروع کرده اند و برخی هم زمان آغاز شروع تمرینات خودرا مشخص کرده اند. از آنجایی که تیم برای آماده سازی نیاز به 6 هفته زمان دارد، به نظر می رسد تمرینات استقلال هم حداکثر از هفته ی آینده آغاز می شود.

نکته جالب، پیش از اینکه حضور جواد نکونام در راس کادر فنی آبی ها قطعی شود، این مربی تکلیف دستیاران خود را مشخص کرده است و در روز نخست تمرینات دستیاران او در تمرین حاضر می شوند.

با شرایطی که برای استقلال این فصل پیش آمده است، به نظر می رسد آبی ها ابتدا تمرینات خود را شروع می کنند و بعد از شروع تمرینات نفرات جدید به ترکیب تیم اضافه می شوند. البته پیش بینی می شود ملی پوشان استقلال با توجه به حضور در اردوی تیم ملی دیر به اردوی استقلال اضافه شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: