پایگاه خبری خانه فوتبال:

خسرو حیدری بعد از یک فصل حضور در کادر فنی استقلال به نظر می رسد، فصل آینده می بایست ادامه ی مربیگری را در تیم دیگری دنبال کند.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی تیم استقلال برگزیده شد، چند مربی استقلالی برای کمک به مربی پرتغالی انتخاب شدند که در بین آنها و با نظر باشگاه و ریکاردو ساپینتو، خسرو حیدری به عنوان تنها مربی ایرانی وارد کادر فنی تیم استقلال شد. خسرو حیدری در جریان فصل تلاش کرد، حلقه ی ارتباطی میان ریکاردو ساپینتو و بازیکنان باشد و به نظر این نقش خود را به خوبی ایفاء کرد. استقلال فصل گذشته با وجود اینکه تیم پرمهره ای بود، هیچ گاه به سبب نیمکت نشینی نفرات اسمی دچار چالش نشد و رابطه ی خوبی میان ریکاردو ساپینتو و بازیکنان به وجود آمد که به نظر می رسد، نقش خسرو حیدری در ایجاد این فضا پر رنگ بود.

علاوه بر خسرو حیدری، بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه بان ها، مهدی احمدی به عنوان مربی بدنساز و علی شیخ الاسلامی به عنوان آنالیزور در کادر فنی تیم استقلال حضور داشتند که طبیعی است با حضور جواد نکونام در راس کادر فنی تیم استقلال جای خود را به نفرات جدید بدهند.

از مهدی هاشمی نسب و کیانوش رحمتی به عنوان مربیان ایرانی تیم استقلال نام برده می شود. قرار به حضور دو مربی خارجی هم در کادر فنی تیم استقلال است. بعد از امضای قرارداد با جواد نکونام از سوی باشگاه استقلال به نظر نام دستیاران این مربی هم اعلام خواهد شد. جواد نکونام در تیم نساجی و فولاد هم از مربی خارجی در کادر فنی خود بهره می برد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: