پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نباید این تیم ملی را به مسابقات کافا می‌فرستادند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی پروین درمورد آغاز تمرینات تیم پیشکسوتان پرسپولیس، اظهار داشت: به دلیل کرونا تمرینات را قطع کرده بودیم اما وقتی خود بچه‌ها گفتند تمرین بگذار، ما هم کار را شروع کردیم. می‌خواهیم دور هم باشیم و به قول مرتضی فنونی‌‌زاده بساط خنده هم به راه است‌‌.

وی درمورد اینکه بازیکنان دهه ۶۰ شیطنت خاصی دارند، گفت: همه آن‌ها خوب هستند. شاید یک جلسه اضافه کنیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس درخصوص پیگیری این تمرینات توسط شرکت پیشکسوتان و اشتیاق بازیکنان این تیم با توجه به آینده‌نگری در نظر گرفته شده برای آن‌ها، پاسخ داد: همه می دانند یک مجتمع گرفته‌ و ساخت و ساز خوبی کرده‌ایم. یک قرارداد با شستا داریم. یک قرارداد هم با فروشنده‌ها بسته‌ایم. ان‌شاءالله از برج ۵ کار روی غلطک می‌افتد تا بتوانیم برای این بچه‌ها صندوق درست کنیم تا یک پولی در آن باشد تا دیگر اینجوری نباشد که خدابیامرز علیرضا عزیزی ساعت ۲ شب از بیمارستان زنگ بزند و بگوید پول ندارم. به داد من برسید.

پروین اضافه کرد: با فعالیت‌های این شرکت و مجتمعی که ما گرفتیم، می‌توانیم تا آخر عمر به پیشکسوتان حقوق بدهیم.

وی درمورد اظهارات اخیر محمد مایلی‌کهن، توضیح داد: مایلی‌کهن همبازی و دوست ما بوده است‌. او را دوست داریم و من عاشقش هستم. بخشی از این حرف‌ها را هم از روی دلسوزی می‌زند. ممد مملکت را دوست دارد و همه حرف‌هایش از سر دلسوزی است. خودتان او را می‌شناسید. مایلی‌کهن خیلی پسر خوبی است. من و همه بچه‌ها عاشقش هستیم.

سرمربی پیشین تیم ملی در خصوص حضور شاگردان امیر قلعه‌نویی در تورنمنت کافا، گفت: نباید این تیم ملی را به مسابقات می‌فرستادند. حالا که فرستاده‌اند باید قهرمان شود و اصلا در این موضوع شک نکنید. تیم امید یا جوانان را به کافا می‌فرستادند، حتی اگر می‌باختند چه ایرادی داشت؟ همیشه از باخت می‌ترسیم. می‌دانید چرا ترس داریم؟ می‌ترسیم ببازند و فردا ما را عوض کنند. تیم امید که به یک تورنمنت دیگر رفته است. یک تیم دیگر را روانه مسابقات می‌کردید.

پروین درمورد اینکه بهتر است اختلافات محمد مایلی‌کهن با امیر قلعه‌نویی به اتمام برسد، گفت: به موقع درموردش صحبت می‌کنیم. ان‌شاءالله درست می‌شود.

وی درمورد اینکه آیا تیم پیشکسوتان پرسپولیس برنامه‌ای برای برگزاری بازی دوستانه دارد، گفت: تمرینات شروع شود، حتما بازی دوستانه هم می‌گذاریم. اگر ۲ جلسه تمرین کنیم، پس از آن قطعا یک بازی دوستانه هم داریم.

اسطوره فوتبال ایران درمورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تحت مدیریت رضا درویش، عنوان کرد: الان فصل نقل و انتقالات است‌. یک ساعت قبل با درویش صحبت کردم. او مقداری درگیر است. بازیکنان ۲ جام گرفته‌اند و حق هم دارند. یحیی گل‌محمدی هم خیلی زحمت کشیده است. تدارکات، مدیرعامل و به ویژه بازیکنان همه زحمت کشیدند. تنها افرادی که ۲ کاپ را گرفتند، آنهایی هستند که در زمین بازی می‌کنند. من مربی تا لب خط هستم اما بازیکنان در زمین زحمت می‌کشند. درویش مقداری سختی می‌کشد. قرارداد ۷، ۸ تا ۱۰ بازیکن تمام شده و مانده‌اند چه کار کنند‌‌. نمی‌دانم پول  دارند یا ندارند اما ان‌شاءالله همه چیز درست می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: