پایگاه خبری خانه فوتبال:

سعید مظفری‌زاده و رضا کرمانشاهی روز گذشته راهی تبریز شدند تا کار خود را در تراکتور استارت بزنند. 
به گزارش "ورزش سه"، چهره ویژه نیمکت تراکتور در فصل جاری، سعید مظفری‌زاده خواهد بود که بعد از سال‌ها زندگی در کانادا، حالا پای به ایران گذاشته و در قامت مدیر روی نیمکت این تیم خواهد نشست.
نکته جالب اینکه مظفری‌زاده تسلط خوبی به زبان انگلیسی دارد و از این رو ارتباط با 10 عضو خارجی تیم تراکتور برای او آسان‌تر از سرپرست قبلی تیم خواهد بود و مظفری‌زاده می‌تواند از پس این وظیفه بر بیاید.

با این حال این تنها ماموریت او نخواهد بود. داور سابق فوتبال ایران که سابقه قضاوت دو شهرآورد در لیگ برتر را هم دارد، نقش مهمی در کنترل تیم خواهد داشت و این کاری است که او در هماهنگی با محمد نصرتی باید انجام دهد و حواشی اطراف تیم را پوشش بدهد.

جالب اینکه تراکتور رضا کرمانشاهی، داور پیشین دربی را هم در کادر مدیریتی خود دارد که او روز گذشته مظفری‌زاده را در نخستین سفر به تبریز به عنوان مدیر تراکتور همراهی کرد و آنها بعد از ورود به این شهر راهی باشگاه شدند تا کار خود را رسما آغاز کنند.

مظفری زاده

در حاشیه تمرین امروز تراکتور نیز مظفری‌زاده با بازیکنان دیدار کرد و شاگردان خمس از مدیر جدید تیمشان استقبال خوبی داشتند و به او خوشامد گفتند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: