پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به حاشیه‌سازی‌های مربوط به برخی بازیکنان این تیم واکنش نشان داد

مسعود سعیدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به شایعات پیرامون حضور برخی بازیکنان سپاهان در سایر تیم‌های لیگ برتری اظهار داشت: متأسفانه در فصل نقل و انتقالات، حاشیه‌سازی علیه تیم‌های بزرگ همچون سپاهان از سوی برخی جریانات خاص صورت می‌گیرد و این موضوع امسال درباره سپاهان هم شدت گرفته است.

وی بابیان اینکه موضوع صدور رضایتنامه و مبلغ رضایتنامه و مواردی از این دست در خصوص بازیکنان سپاهان صحت ندارد، تصریح کرد: همانطور که بارها اعلام کردیم، شهریار مغانلو با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و شایعات درباره این بازیکن صحت ندارد. آرزوی هر بازیکنی، حضور در تیم سپاهان است و شهریار مغانلو نیز بارها تمایل و علاقمندی بسیار خود را به حضور در سپاهان اعلام کرده است.

مدیر رسانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: هیچ بندی مبنی بر جدایی در قرارداد شهریار مغانلو یا هیچ بازیکن دیگری وجود ندارد و موضوع درخواست رضایت‌نامه یا مواردی از این دست به شدت تکذیب می‌شود.

وی بیان کرد: متأسفانه برخی افراد و رسانه‌ها با اهداف و اغراض خاص در تلاش هستند که فعالیت‌های تیم حرفه‌ای سپاهان را وارد حاشیه کنند اما مطمئن باشند که به هدف خود دست پیدا نمی‌کنند.

سعیدی اضافه کرد: سپاهان فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده و با آرامش، بر اساس درخواست سرمربی تیم و برنامه‌ریزی صورت گرفته، توسط هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه، نسبت به جذب بازیکن اقدام می‌کند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: