پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرهنگ سعید راستی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: انتشار کلیپی با مضمون ضرب و شتم تعدادی از هواداران و تماشاچیان کمپ تمرینی تیم فوتبال استقلال در روز پنجشنبه و اقدام مجرمانه و شرورانه چند نفر به سرکردگی یکی از اراذل و اوباش سابقه دار تهران، موجب جریحه دار کردن افکار عمومی شد و خواست عموم مردم از پلیس، برخورد با این افراد بود.

به گفته او، بنابر درخواست مردم، پلیس امنیت تهران بزرگ طبق تکلیف قانونی خود در برخورد با جرائم خشن، پرونده را در دستور کار قرار داد و در روزهای اخیر، هفت نفر از حمله کنندگان و اراذل و اوباش مربوط به اتفاق کمپ تمرینی تیم اسقلال دستگیر شدند.

معاونت عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران با بیان اینکه این افراد با هماهنگی قضایی در بازداشت پلیس قرار دارند، افزود: تحقیقات در مورد این افراد ادامه دارد و فردا (دوشنبه) نزد بازپرس پرونده منتقل خواهند شد.

سرهنگ راستی با تاکید بر ممنوعیت حضور این افراد در اماکن عمومی، گفت: پلیس با همراهی دستگاه قضایی بنا دارد علاوه بر اینکه اراذل و اوباش را نه تنها از حضور در اماکن فرهنگی و ورزشی محروم کند، بلکه از ورود آنها به هر مکانی که محل تجمع مردم است نیز جلوگیری خواهد کرد.

وی وظیفه پلیس را دستگیری مجرمین، تشکیل پرونده و ارائه مستندات اثبات جرم عنوان کرد و افزود: تعین تکلیف مجرم و نوع جزا بر عهده مرجع قضایی است و ما نیز از مراجع قضایی اشد مجازات را برای این افراد که فضای اجتماعی را ناامن می کنند، داریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: