پایگاه خبری خانه فوتبال:

فصل گذشته بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس یورگن لوکادیا را از دست داد به دنبال جذب عیسی آل‌کثیر مهاجم پیشین خود رفت اما این بازیکن که به دنبال قرارداد یک فصل و نیم با پرسپولیس بود مبلغ ۱۵ میلیارد برای نیم فصل و ۳۰ میلیارد برای فصل آینده از این باشگاه درخواست کرد که این مبلغ مورد موافقت باشگاه قرار نگرفت چرا که توازن مالی پرسپولیس به هم می‌ریخت.

بعد از مخالفت پرسپولیس با این مبلغ در نهایت آل‌کثیر درخواست مالی خود را کاهش داد تا بتواند دوباره به جمع سرخپوشان اضافه شود چرا که دی ماه سال گذشته رباط آل‌کثیر در بازی با شهرخودرو پاره شد و این بازیکن حدود یک سالی است که در میادین رسمی حاضر نشده بود. در نهایت و پس از مذاکرات متعدد، توافق مالی طرفین برای قرارداد در نیم فصل ۵ میلیارد تومان تعیین شد. توافق مالی برای فصل آینده (لیگ بیست و سوم) منوط به مذاکرات جدید شد که این مذاکرات در صورت رضایت پرسپولیس برای تمدید قرارداد در فصل آینده خواهد بود.

حالا گفته می‌شود این مذاکرات به توافق منجر نشده است چرا که باشگاه پرسپولیس و رضا درویش ۱۰ میلیارد تومان به علاوه ۲ میلیون تومان آپشن برای عیسی آل‌کثیر در نظر گرفته‌اند اما مدیربرنامه‌های او قبول نکرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: