پایگاه خبری خانه فوتبال:

میسون ماونت که در یک قدمی پیوستن به منچستریونایتد است، امروز (دوشنبه) قرار است در تست‌های پزشکی منچستریونایتد شرکت کند و سپس قرارداد پنج ساله‌ای را با این باشگاه لیگ برتری امضا خواهد کرد. قرارداد این هافبک انگلیسی با منچستریونایتد قابلیت تمدید برای سال ششم را خواهد داشت و این انتقال در ازای 55 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده، عملی می‌شود.

ماونت که یک سال از قرارداد فعلی‌اش با چلسی باقی مانده، اخیراً پیشنهاد تمدید قراردادش با چلسی که دستمزد او را از هفتگی 70 هزار پوند به 200 هزار پوند در هفته می‌رساند، رد کرد. این هافبک 24 ساله که 36 بازی ملی و 5 گل‌ زده با پیراهن انگلیس در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده، در 195 بازی برای آبی‌پوشان لندنی به میدان رفته و آمار 33 گل‌زده و 37 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

نشریه انگلیسی «سان» هم گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد پس از اینکه پیشنهاد اولش (پیشنهادی 35 میلیون یورویی) برای جذب راسموس هویلون توسط آتالانتا رد شد، حالا خود را آماده ارائه دومین پیشنهاد به آتالانتا برای جدب این مهاجم دانمارکی با ارائه پیشنهادی 45 میلیون یورویی می‌کند.

باشگاه منچستریونایتد همچنین مصمم به فروش هری مگوایر، اسکات مک‌تامینی و آنتونی مارسیال در این پنجره نقل‌وانتقالات است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: