پایگاه خبری خانه فوتبال:

امروز کمیته وضعیت اعلام کرد که با توجه به شکایت باشگاه تراکتور تبریز از کاوه رضایی، کمیته وضعیت با عنایت به استرداد دادخواست از سوی خواهان قرار ابطال دادخواست را صادر کرده است.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در این خصوص گفت: باشگاه تراکتور قصد دارد که مدارک لازم را برای شکایت از این بازیکن کامل کند و زمان را از دست ندهد و با توجه به این موضوع شکایت قبلی خود را پس‌گرفتیم و در این هفته با مدارکی کامل‌تر دوباره از این بازیکن شکایت می‌کنیم.

کاوه رضایی پس از بازگشت به فوتبال ایران راهی تراکتور شد اما پس از گذشت یک نیم فصل ناموفق در این تیم، به صورت یک طرفه قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و راهی استقلال شد اما باشگاه تراکتور با شکایت از این بازیکن مانع از حضور دوباره او در جمع آبی‌پوشان شد و پاکو خمس اجازه حضور او را در تمرینات تراکتور نداد تا رضایی یک نیم فصل خانه‌نشین شود.

دادگاه عالی ورزش، فسخ قرارداد کاوه رضایی با تراکتور را غیرموجه تشخیص و استیناف هم آن را نظر این دادگاه را تایید کرد. تراکتور می‌تواند با شکایت به فدراسیون فوتبال علاوه بر دریافت ۹ میلیارد تومان غرامت از او این بازیکن را بین ۴ تا ۶ ماه از حضور در مسابقات محروم کند.

کاوه رضایی قصد عقد قرارداد با باشگاه سپاهان را داشته است. گفته می‌شود هوشنگ نصیرزاده نیز در مکاتبه خود به طور رسمی به محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرده است که در هنگام عقد قرارداد با این بازیکن متوجه باشد که فسخ وی غیرقانونی بوده و باید تبعات ناشی از محرومیت‌های احتمالی وی را بپذیرد.

اما با این‌حال رضایی در پایان فصل راهی سپاهان اصفهان شد و با این تیم قرارداد نیز امضا کرد و حالا باید منتظر ماند تا تکلیف پرونده این بازیکن با تراکتور مشخص شود.

منبع: ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: