پایگاه خبری خانه فوتبال:

تولید مینی کوپر اقتصادی سایپا آغاز شد.رونمایی خودروی باژ شبیه به نیسان مدل جوک. سایپا تولیدات جدیدی به همراه دارد . سایپا طی چند سال گذشته محصولات جدید روانه بازار کرده است. سایپا سعی میکند از ایران خودرو عقب نماند.محصول جدید سایپا با رنگ های جدید در راه بازار. 

رونمایی از سایپا پاژ اولین خودروی اقتصادی سایپا

نمونه کامل شده خودرو اقتصادی که قرار است با نام سایپا پاژ، اسفند ماه امسال به بازار بیاید رونمایی شد

سایپا

 

سایپاعرضه خودرو جدید اقتصادی با نام سایپا پاژ 

سایپا اعلام کرده که قرار است در نیمه دوم سال جاری خودروی پاژ را عرضه کند و این خودرو وارد بازار شود.
پاژ سایپا قرار است جایگزین پراید و تیبا شود و قرار است خودروی اقتصادی بازار باشد. اما قیمت پاژ چقدر است؟ هنوز قیمت نهایی پاژ سایپا اعلام نشده است. اما بر اساس اظهارنظرهای پیشین گفته شده بود این خودرو قرار است با قیمتی پایین‌تر از کوییک و ساینا عرضه شود و این مورد، شاید تنها مزیت سایپا پاژ نسبت به سایر رقبای خود باشد.

با توجه به قیمت ۳۵۰ میلیون تومانی کوییک در بازار، میتوان گفت که قیمت پاژ باید کمتر از این مقدار باشد.

سایپااین خودرو به گفته مدیران شرکت، دارای مزایایی چون مصرف سوخت کم و ارزان تر بودن به نسبت کویک و ساینا و ابعاد کوچک و رانندگی راحت شهری است.

سایپا پاژ روی پلتفرم رنو کویید طراحی و تولید خواهد شد و وظیفه تامین پیشرانه آن برعهده ایران خودروست.

سایپاپیشرانه‌ای که برای این خودرو در نظر گرفته شده، همان پیشرانه‌ای است که شرکت ایران خودرو تصمیم دارد در پروژه TF21 خود نیز استفاده کند. یک پیشرانه سه سیلندر با حجم 1048 سی‌سی که توانایی تولید 70 اسب‌بخار قدرت و 100 نیوتن‌متر گشتاور را دارد.

سایپا

به دلیل پایین نگه داشتن قیمت و همچنین قدرت پایین پیشرانه، احتمالا خودروی پاژ تنها با گیربکس ۵ سرعته دستی عرضه خواهد شد و خبری از گیربکس‌های اتوماتیک نیست. همچنین شتاب صفر تا ۱۰۰ آن به‌طور حتم بالای ۱۵ ثانیه خواهد بود که با این قدرت کم، جای تعجبی باقی نمی‌گذارد.

 

سایپا
سایپا

رونمایی از باژ خودروی مشترک سایپا و ایران خودرو

گروه خودروسازی سایپا در مراسم نمایندگی های برتر خود اعلام کرد که خودروی اقتصادی خود را با نام « پاژ » به بازار عرضه می‌کند. پاژ همان هاچ بک اقتصادی است که طی یک پروژه مشترک با ایران خودرو، بر مبنای رنو کویید طراحی شده و قرار است. برخی کاربران شبکه‌های مجازی معتقدند این طرح به طراحی رنو کپچر بسیار شبیه است

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: