پایگاه خبری خانه فوتبال:

 به نظر می‌رسد سردار آزمون از همگروهی ایران با ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی خیلی خوشحال است.واکنش جالب سردار به هم‌گروهی ایران با ترکمنستان 

به گزارش "ورزش سه"، امروز قرعه کشی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی برگزار شد؛ جایی که تیم ملی فوتبال ایران نیز حریفان خود را شناخت و مشخص شد که در مرحله اول مقدماتی باید با کدام تیم‌ها روبرو شود.

تیم ملی ایران در گروه پنجم مقدماتی جام جهانی 2026 با تیم‌های با ازبکستان، ترکمنستان و برنده پلی آف سید چهارم همگروه شد. همچنین پلی آف سید چهارم بین هنگ کنگ و بوتان برگزار خواهد شد.

آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه لورکوزن بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی واکنش جالبی به حضور ترکمنستان در گروه ایران داشته است. سردار که از ترکمن‌های شهر گنبد محسوب می‌شود، یک استوری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و ذوق خود را از برخورد تیم ملی ایران با ترکمنستان نشان داده است.

گفتنی است سردار آزمون اخیرا در تمرینات پیش فصل لورکوزن دچار مصدومیت شد و به نظر می‌رسد که حدود یک ماه دور از میادین خواهد بود اما قطعاً در مسابقات حساس ملی پیش رو یکی از مهره‌های کلیدی تیم امیر قلعه نویی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: