پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس قصد دارد یک گلر زیر ۲۳ سال برزیلی جذب کند.
یکی از پست‌هایی که پرسپولیس همچنان در آن احساس نیاز می‌کند پست دروازه‌بانی است. آن‌ها به دنبال جذب یک گلر مطمئن برای ذخیره بیرانوند هستند. بعد از جدایی گوهری،پرسپولیس گلر ذخیره ای ندارد که در مواقع لزوم از آن استفاده کند.

پرسپولیسی‌ها به شدت به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی گلر تیم ملی امید بودند ولی در جذب او ناموفق ظاهر شدند و این گلر آینده‌دار راهی استقلال شد. با توجه به پر بودن لیست بزرگسال پرسپولیس و نبود گلر خوب زیر ۲۳ سال در بازار داخلی، کادرفنی پرسپولیس به دنبال جذب یک گلر زیر ۲۳ سال است. همانطور که به عنوان اولین رسانه خبر دادیم، ناتان سلز گلر جوان برزیلی گزینه قرمزها به حساب می‌آید و او توسط وسلی ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس به یحیی گل محمدی معرفی شده است.

این گلر ناتان سلز نام دارد و در تیم پالمیراس برزیل حضور داشت. این گلر ۱۹۹ سانتی متری سابقه حضور در تیم ملی زیر ۱۸ سال برزیل را در کارنامه دارد. سلز به تازگی با انتشار پستی در فضای مجازی با هواداران پالمیراس خداحافظی کرد و خبر از جدایی‌اش داد. اینکه مقصد او پرسپولیس است یا تیم دیگری مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد نماینده او طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است.

منبع: خبر ورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: