پایگاه خبری خانه فوتبال:

منچستریونایتد گرانقیمت‌ترین قرارداد تاریخ لیگ برتر را با شرکت آدیداس امضا کرده است.
به گزارش "ورزش سه"، آدیداس از چند سال قبل به عنوان حامی مالی و تهیه کننده پیراهن‌های منچستریونایتد با این باشگاه همکاری داشته است. 

قرارداد فعلی آنها تا سال 2025 ادامه داشت اما مدیران آدیداس به دنبال تمدید مدت این قرارداد بودند و مذاکرات در این زمینه را از مدتی قبل با شیاطین سرخ شروع کرده بودند. 

این مذاکرات در نهایت جواب داد و آنها موفق شدند قراردادشان با منچستریونایتد را تا سال 2035 تمدید کنند، قراردادی که بر اساس آن این باشگاه سالانه بیش از 100 میلیون یورو از این شرکت دریافت خواهد کرد. 

امضای چنین قراردادی به این معناست که یونایتد بزرگترین و گرانقیمت‌ترین قرارداد تاریخ لیگ برتر در زمینه تهیه پیراهن را با این شرکت آلمانی به ارزش یک میلیارد یورو امضا کرده است. 

آدیداس از ابتدای فصل 16-2015 تهیه پیراهن این تیم را برعهده داشته و با توجه به این که یونایتد یکی از پرطرفدارترین تیم‌های در سراسر دنیاست، این قرارداد سود بسیاری را برای آنها به همراه داشته است. 

منابع نزدیک به باشگاه یونایتد می‌گویند امضای این قرارداد باعث شده که مدیران این باشگاه آرامش خاطر بسیاری برای کسب درآمد ثابت در طول چند سال آینده داشته باشند که ثباتی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: