پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: استقلال بابت قراردهای قبلی بدهی‌هایی به سازمان لیگ و فدراسیون دارد اما ان شاءالله این پنجره باز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تاج پس از برگزاری جلسه امروز با علی خطیر، سرپرست باشگاه استقلال، اظهار داشت: جلسه‌ای که امروز با خطیر داشتیم، درمورد استقلال بود که به نظر من یکی از پرافتخارترین تیم‌های آسیا و از تیم‌های معتبری است که می‌تواند باردیگر برای ایران افتخارآفرینی کند. 

وی افزود: اولین موضوعی که با خطیر درموردش صحبت کردیم، رفع موانعی است که برای مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای این باشگاه ایجاد شده است. اطمینان دارم به زودی خطیر و مجموعه‌اش این موانع را رفع خواهند کرد و دیگر شاهد حذف استقلال از آسیا نخواهیم بود و بار دیگر می‌توانیم این تیم را در لیگ قهرمانان به عنوان یک تیم معتبر داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: جدا از مذاکره‌ای که امروز با خطیر داشتم، مدتی قبل نیز با حضور نکونام و خطیر مذاکره‌ای انجام دادیم. آن جلسه هم مثل امروز بسیار خوب بود و اطمینان دارم به زودی با رفع برخی موانع، استقلال شرایط بسیار خوبی را رقم خواهد زد. این تیم مشکلاتی برای ثبت قراردادش داشت. البته سقف بودجه همانی است که پیش از این اعلام کردیم و هیچ تغییری نخواهد داشت اما استقلال بابت قراردادهای قبلی بدهی‌هایی به سازمان لیگ و مجموعه فدراسیون دارد که به همین دلیل پنجره‌شان بسته بود اما ان‌شاءالله این پنجره باز خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: