پایگاه خبری خانه فوتبال:

کمیته انضباطی فدراسیون از دروازه بان تیم پرسپولیس دعوت کرد.
به گزارش "ورزش‌سه"، سایت رسمی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر نوشته است:« با اعلام کمیته انضباطی،علیرضا بیرانوند به دلیل نقض ماده ۷۱ مقررات انضباطی و به جهت ادای پاره ای از توضیحات به کمیته انضباطی فدراسیون دعوت شد.» 

علیرضا بیرانوند سنگربان پرسپولیس پس از دیدار برابر آلومینیوم اراک و پیروزی برابر این تیم به شدت نسبت به برگزاری دیدار سرخپوشان در ورزشگاه بدون تماشاگر اعتراض کرد و تصمیمات مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال را به چالش کشید. بیرانوند در مصاحبه خود تاکید کرد که پرسپولیس در هفته‌های آینده دیگر بدون هوادارانش در ورزشگاه آزادی بازی نخواهد کرد.

این صحبت‌های بیرانوند که مسئولان فدراسیون و فوتبال ایران را به چالش کشیده، به مذاق اعضای کمیته انضباطی خوش نیامده و آنها او را برای ادای توضیحات فراخوانده اند.

گفتنی است پیش از دعوت سنگربان ملی پوش پرسپولیس به کمیته انضباطی، مهدی رحمتی و مجتبی حسینی نیز به دلیل اعتراض به عملکرد داوران مسابقات‌شان با صدور دستور موقت از همراهی تیم‌هایشان در هفته‌های آتی محروم شده‌اند.باید دید واکنش های سریع کمیته انضباطی که بازیکن در 4 مسابقه برگزار شده، دامن چهار عضو تیم‌های مختلف از جمله منصور باقری بازیکن پیکان را هم گرفته، به کجا ختم خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: