پایگاه خبری خانه فوتبال:

با شروع دوباره تب نقل و انتقالات اکنون شنیده می‌شود باشگاه سپاهان برای جذب هافبک سرخ‌ها صحبت‌هایی داشته است.
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برخلاف فصل گذشته که موفق شد ستاره‌هایی را از اصفهان و از تیم طلایی‌پوش به اردوی خود اضافه کند (دانیال اسماعیلی فر، گئورگی گولسیانی و سروش رفیعی) در این فصل در مسیر خواسته‌های خود ناکام ماند. اتفاقی که برای تیم رقیب نیز با جذب رامین رضاییان از اردوگاه پرسپولیس شکل گرفت و سپاهان نیز در نقل و انتقالات فصل گذشته، به اقدام سرخ‌ها به این شکل پاسخ داد.

اکنون با جدی و البته تا حد زیادی نهایی شدن انتقال یاسین سلمانی ستاره جوان فصل گذشته سپاهان به پرسپولیس، گفته می‌شود اصفهانی‌ها نیز دست به کار شده و به دنبال جذب بازیکنی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی هستند.

سینا اسدبیگی هافبک دفاعی پرسپولیس که فصل گذشته بعد از ماجرایی عجیبی که با ذوب آهن داشت، در نهایت به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد، این روزها با پیشنهاد رسمی باشگاه نساجی که در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد مواجه شده است. پیشنهادی که نه پاسخی از سوی این بازیکن به همراه داشته و نه یحیی گل محمدی به آن واکنش نشان داده است.

اکنون اما سینا اسدبیگی با پیشنهاد دیگر اینبار از صدرنشین کنونی لیگ برتر مواجه شده و گفته می‌شود سپاهان به دنبال جذب وی است و پیشنهاد خود را در این رابطه اعلام کرده است. البته این پیشنهاد هنوز رسمی نشده و در صورتی که با تمایل اولیه هافبک سرخ‌ها مواجه شود، این باشگاه به صورت رسمی کار را با مکاتبه دنبال خواهد کرد.

پرسپولیس اکنون در پست هافبک دفاعی و در شرایطی که طبق سیستم یحیی گل محمدی یکی از هافبک‌های پست شش قادر به حضور فیکس در ترکیب هستند، میلاد سرلک، مسعود ریگی و سینا اسدبیگی را در اختیار دارد. بعد از جدایی کمال کامیابی نیا به نظر می‌رسد فرصت بیشتری نصیب هافبک جوان سرخ‌ها شود که با جذب مسعود ریگی کار برای این بازیکن سخت‌تر شد و او طی دو بازی اخیر تنها 4 دقیقه فرصت بازی یافته است.

باید دید در صورت رسمی و جدی‌تر شدن مذاکرات طرفین آیا این انتقال نهایی خواهد شد و سپاهان بعد از اینکه یاسین سلمانی را در اردوگاه سرخ‌ها دید، قادر خواهد بود سینا اسدبیگی را بار دیگر به اصفهان بکشاند و اینبار پیراهن زرد سپاهان را به تن او بپوشاند یا خیر.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: