پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فرصت خیلی خوبی برای تراکتور است تا در معتبرترین رقابت آسیایی حضور داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پاکو خمز در نشست خبری پیش از بازی با شارجه، اظهار داشت: فرصت خیلی خوبی برای تراکتور است تا در معتبرترین رقابت آسیایی حضور داشته باشد. حضور این تیم در آسیا هدیه بازیکنانی است که فصل پیش در تراکتور حضور داشتند و امیدواریم فردا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

*هیچ مدرکی از کم کاری بازیکنان تراکتور ندیدم

وی درمورد اظهارات امیرحسین حسین‌زاده پس از بازی با پرسپولیس و اینکه آیا برخی نفرات کم کاری کرده‌اند، توضیح داد: هیچ مدرکی از کم کاری بازیکنان تراکتور ندیدم و تنها بازیکنان ناراحتی بازیکنانم از این شکست‌ها را مشاهده کردم.

*اگر حرفی با هم دارند، از رسانه استفاه نکنند چون بزدلانه است!

سرمربی تراکتور تاکید کرد: همین جا به بازیکنان و باشگاه پیام می دهم که اگر حرفی با هم دارند، از رسانه استفاه نکنند زیرا این یک اقدام بزدلانه است.

*بازی با شارجه مهمترین بازی فصل تراکتور است

خمز درمورد میزان آمادگی تیمش برای بازی با شارجه گفت: تمرینات مناسبی در طو ل هفته برگزار کرده و امیدواریم نتیجه خوبی کسب کنیم.تنها راهی که برابر شارجه داریم این است که بهتر از آنها بازی کنیم. از لحاط نفرات آنها بازیکنانی دارند که هر کدام صاحب توپ شوند، می توانند نتیجه را تغییر دهند. فردا بازیکنان تراکتور باید بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند زیرا این مهمترین بازی فصل تراکتور است.

*هیچ کس از فرد دیگری نمی ترسد

وی در پاسخ به اینکه آیا ترسی نسبت به قدرت حریف ندارد، توضیح داد: کاری که  من می‌کنم احترام به همکارانم است. هیچ کس از فرد دیگری نمی ترسد. باید به هم احترام بگذاریم. مطمئن هستم فردا در بالاترین سطح بازی و برای صعود تلاش خواهیم کرد.

*هر بازی می‌شود بهتر و شجاع‌تر بازی کرد

خمز در خصوص برنامه‌های تیمش برای برتری در بازی فردا، گفت: معمولا وقتی که مالکیت توپ را دارید و برنامه بیشتر داشته باشید، شانس برد تیم بالا است. همیشه معتقدم در هر بازی می‌شود بهتر و شجاع‌تر بازی کرد. فردا نباید از باخت ترسید و برنامه ما روی برد و صعود تیم است.

*فردا باز هم ورزشگاه پر شود، محتاطانه بازی نخواهیم کرد

وی درمورد حمایت هواداران از تراکتور در بازی فردا، اظهار داشت: اگر فردا باز هم ورزشگاه از ۸۰ هزار تماشاگر پر شود، محتاطانه بازی نخواهیم کرد. تماشاگران هم به دنبال بازی خوب هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: