پایگاه خبری خانه فوتبال:

محرم نویدکیا سرمربی سابق سپاهان اصفهان محتمل‌‌ترین گزینه باشگاه فولاد برای جایگزینی علیرضا منصوریان است.
به گزارش ورزش سه، نویدکیا در ابتدای لیگ بیستم هدایت طلایی‌پوشان اصفهانی را پس از دوره دوساله حضور امیر قلعه‌نویی برعهده گرفت؛ او اگرچه شروع خوبی در نیم فصل اول مسابقات لیگ بیستم نداشت ولی رفته رفته توانست نتایج خیره‌کننده‌ای بگیرد و سپاهان پس از شکست مقابل شهرخودرو در هفته سیزدهم دیگر شکستی را تجربه نکرد و فصل را با ١۴ پیروزی و سه تساوی با ۶۵ امتیاز و نایب قهرمانی تمام کرد.

در لیگ بیست و یکم اما نویدکیا برخلاف انتظارات و با وجود خریدهای به ظاهر مناسبی که انجام داده بود نتوانست سپاهان را که با جدایی سه بازیکن کلیدی‌اش نیز مواجه شده بود، در مسیر رو به رشدی که آغاز کرده بود قرار دهد. آنها رفته رفته از صدر جدول فاصله گرفتند و نتایجی کسب کردند که در هفته‌های ابتدایی نیم فصل دوم منجر به استعفای رسمی محرم نویدکیا شد؛ استعفایی که البته مورد قبول مدیران باشگاه قرار نگرفت.

در آسیا هم البته شرایط بر وفق مراد نویدکیا پیش نرفت تا این مربی که در هفته‌های پایانی لیگ برتر بارها با سوالاتی درباره آینده‌اش روبرو شده بود، همه چیز را به پایان فصل موکول کند.او سر انجام در پایان لیگ بیست و یکم از سمتش استعفا کرد و جای خود را به مورایس داد.

نویدکیا فصل قبل و‌ شروع امسال را بدون‌ تیم سپری کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشد و نخواهد با هر روشی به یک تیم لینک شود. حالا پس از اخراج منصوریان و شروع فاجعه‌بار فولاد در سه هفته ابتدایی، او اصلی‌ترین گزینه برای نشستن روی نیمکت قرمزهای اهوازی است. او با توجه به آرامشی که در شخصیتش وجود دارد، مامور برگرداندن فولاد در کمال آرامش به ساحل امن خواهد بود، ماموریتی که با توجه به اسکواد کنونی فولاد و ضعف در چند پست کلیدی بسیار سخت اما ممکن است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: