پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: برای کسب اولین 3 امتیاز و جشن پیروزی گرفتن با هواداران در این بازی خانگی، آماده هستیم.َبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سید مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان، اظهار داشت: در بازی قبلی مقابل گل گهر نتوانستیم امتیازی بگیریم و دیدار فردا اهمیت زیادی برای ما دارد. صنعت نفت یک تیم خیلی خوب، با انگیزه و جنگنده است که در یک سوم حمله تیم خیلی خطرناکی است. کادرفنی خیلی خوبی دارد و عبدالله ویسی از دوستان خوب من است. نشان داده این تبحر را دارد که تیم‌های خوبی را راهی مسابقات کند.  با توجه به سبک فوتبال صنعت نفت و اینکه نساجی در دیدارهای قبلی‌اش نشان داد میل به هجوم دارد و موقعیت زیادی را خلق می‌کند، بازی جذابی را شاهد خواهیم بود. با توجه به شرایطی که داریم و صحبت‌هایی که کرده‌ایم برای کسب اولین 3 امتیاز و جشن پیروزی گرفتن با هواداران در این بازی خانگی، آماده هستیم.

وی افزود: فکر می‌کنم بتوانیم کم شانسی خود در 3 بازی قبلی را جبران کرده و به اولین 3 امتیاز خانگی دست پیدا کنیم.

سرمربی نساجی درپاسخ به این موضوع که هواداران این تیم ماه‌ها است به ویژه در ورزشگاه وطنی تشنه برد هستند و با توجه به نیمه‌های متفاوت 3 دیدار اخیرش، چه راهکاری را در نظر گرفته تا این طرفداران پس از این همه مدت هم اولین برد خود را تجربه کنند و هم تیمی منسجم در هر 2 نیمه داشته باشد، گفت: اینجا در کنفرانس خبری صحبت‌ها، عقاید و نظراتی که خودم و بازیکنان داریم، انتقال می‌دهم. در نیم فصل دوم سال گذشته و سه بازی این فصل، نساجی نتوانسته است به پیروزی برسد. این فشار مضاعفی را به تیم می‌آورد. همانگونه که خودتان می‌گویید تیم ما خوب بازی می‌کند و موقعیت به دست می‌آورد. روی برخی اتفاقات نتوانسته‌ایم برد را به دست آوریم.

رحمتی اضافه کرد: تیم ما در شرایط بدنسازی بوده و با بازیکنانم به این شکل صحبت کرده‌ام که از زمان احساس خطر کردن، شروع به فوتبال بازی کردن می‌کنند تا امتیاز را از دست ندهند. برای بازی فردا خیلی با هم صحبت کردیم و قرار شد از ابتدای مسابقه با همان سبک و سیاقی که در نیمه دوم داریم، کار را شروع کنیم. ان‌شاءالله خدا کمک کرده و بچه‌ها کمک کنند تا اتفاق بیفتد اما نگرانی نداریم. 2 نیمه متفاوت بوده است. یک نیمه بد بودیم و یک نیمه خیلی خوب و کم شانس. اگر بار سنگین نبردن نساجی را از روی دوش تیم برداریم، بچه‌ها با فراغ بال بیشتری بازی خواهند کرد . با این مسئله بی‌تجربه نیستم.

وی ادامه داد: در 6 بازی اول سال گذشته 5 امتیاز داشتیم و 3 دیدار داخل خانه ابتدایی خود را هم با آلومینیوم باختیم. نمی‌توانستیم بازی‌های خانگی را ببریم و به هوادار، پرسپولیس و تراکتور باختیم اما از هفته هفتم همه چیز برعکس شد. آن استارت ابتدایی و برد اول می‌تواند گره‌گشای ما باشد. باید خیلی باهوش باشیم و نمی‌توانیم مقابل صنعت نفت بی‌محابا حمله کنیم زیرا در یک سوم هجومی خیلی خوب است. فولاد خوزستان را در اهواز برده و بازی‌های خوبی را از خودش به نمایش گذاشته است اما مطمئن باشید نسبت به 3 دیدار قبلی، بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و هماهنگی بیشتری حاصل شده است. اطمینان داشته باشید نسبت به 3 بازی قبلی عملکرد خیلی بهتری را از تیم ما خواهید دید.

سرمربی نساجی پس از گلایه‌های یک خبرنگار نسبت به حاضر نشدن سرمربیان حریف تیمش در نشست خبری قبل از بازی و تشکر از او به خاطر احترام گذاشتن به رسانه‌ها ، درمورد پیروز نشدن تیمش مقابل صنعت نفت در ورزشگاه وطنی از زمان حضور قائمشهری‌ها در لیگ برتر و به نوعی حریف آبادانی گربه سیاه نساجی شده است، گفت: در ابتدا با احترام به اهالی رسانه باید بگویم وظیفه ما است و چه در زمان بازی کردن و چه الان که در کسوت سرمربی هستیم، ممنون دار رسانه‌ها هستیم. 

رحمتی افزود: در تیم‌های پرطرفدار سال‌ها بازی کرده‌ام و حس و حال هوادار و این مردم را می‌دانم. عاشقانه دوست نداشتن نساجی و اینکه کل زندگی هفتگی مردم به این تیم بستگی دارد، می‌دانم. واقعا بچه‌ها از اینکه در هفته قبل نتوانستیم در قائمشهر، امتیاز بگیریم خیلی ناراحت بودند. من از همه بیشتر ناراحت بودم. شاید دلیل عذرخواهی نکردن من نیز رودربایستی با هواداران بود اما تعدادی از  بچه‌های بزرگ تر تیم از هواداران نساجی عذرخواهی کردند. باید بفهمیم نباید در ورزشگاه وطنی به هیچ تیمی ببازیم. هفته قبل این اتفاق برای ما افتاد و این شکست زنگ خطری بود تا بچه‌ها بیدار شوند تا بدانیم باید از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

وی عنوان کرد: فردا واقعا فوتبال بازی خواهیم کرد و سعی داریم ضمن ارائه فوتبال خیلی خوب، رو به جلو و زیبا، بتوانیم اولین کلین شیت فصل را هم ثبت کرده و گل نخوریم.

رحمتی درمورد دلیل استفاده نکردن از صابر حردانی و فرشید اسماعیلی از ابتدای مسابقه، گفت: فرشید اسماعیلی پس از مصدومیت خیلی سنگینی برگشته و نمی‌شود یک بازیکن را پس از یک فصل بازی نکردن،  کامل به زمین فرستاد. او دیر به تمرینات آماده‌سازی نساجی اضافه شد و اگر زودتر اضافه می‌شد، زودتر می‌توانست به تیم ما کمک کند. با این کار باعث می‌شویم او مجدد آسیب ببیند.

سرمربی نساجی عنوان کرد: حردانی نیز قبل از بازی با مس رفسنجان سرماخوردگی خیلی شدیدی داشت و در آن مسابقه همراه ما نبود. دوران نقاهتش را سپری می‌کرد. اگر شرایطش خوب باشد، کدام مربی دوست ندارد بازیکن خوبش را بازی ندهد؟

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: