پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه فولاد خوزستان پس از دیدار با پرسپولیس سرمربی جدید خود را معرفی می‌کند اما او‌ نمی‌تواند بازیکنی را به لیستش اضافه کند.
به گزارش ورزش سه، فولاد خوزستان فردا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و هدایت قرمزهای اهوازی را کادرفنی علیرضا منصوریان بر عهده خواهند داشت و پس از آن به باشگاه فولاد می‌روند تا با توافق از این تیم جدا شوند.

قرمزهای اهوازی هم‌اکنون ۲۰ بازیکن بزرگسال در تمریناتش وجود دارد و تا فردا یک نفر از این لیست خط خواهد رفت و دیگر تغییراتی در لیست این تیم وجود نخواهد داشت. با این اوصاف سرمربی جدید باید با همین بازیکنان حداقل تا نیم‌فصل تیمش را هدایت کند تا بتواند در آن زمان تغییراتی در این تیم ایجاد کند. مدیران فولاد این فرصت را داشتند تا پس از دیدار با ملوان، بلافاصله سرمربی جدید خود را انتخاب کنند تا حداقل چند تغییر به صلاحدیدش داشته باشد اما انتخاب سرمربی را به بعد از بازی با پرسپولیس موکول کرده‌اند.

با این اوصاف اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی که چندین بار علیرضا منصوریان از او برای حضور در لیست امسال فولاد نام برده بود، علی‌رغم چراغ سبزی که به فولاد نشان داده بود نیز دیگر نمی‌تواند به فولاد بیاید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: