پایگاه خبری خانه فوتبال:

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که ۲ بازی دوستانه خیلی خوب انجام بدهیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وحید امیری در دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خدا را شکر که بار دیگر اردوی تیم ملی شروع شد و بازیکنان بار دیگر دور هم جمع شدند. امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که ۲ بازی دوستانه خیلی خوب انجام بدهیم.امیدارم در این بازی‌ها نتایج خوبی هم بگیریم زیرا هرچه به جام ملت‌ها نزدیک‌تر شویم ، اعتماد به نفس و هماهنگی باید روز به روز بیشتر شود‌ و امیدوارم این اتفاقات بیفتد‌. امیدوارم بچه ها در این چند روز بتوانند پتانسیل خود را به بهترین شکل ممکن نشان بدهند.

*بی‌انصافی نکنیم، حریفان ما قابل احترام هستند

وی درمورد اینکه خیلی هه اعتقاد دارند باید تیم ملی به مصاف حریفان پرقدرت‌تری برود و آیا بازی دوستانه با بلغارستان و آنگولا کمکی به این تیم خواهد کرد، گفت: در ابتدا مهم این است که بازی دوستانه قوی انجام بدهیم. رقیبان ما در فیفادی‌های قبلی الان حریف تیم‌های دیگر آسیا مثل قطر هستند و این نشان می دهد آنها قدرتمند بودند. نباید در این زمینه بی‌انصافی‌‌کنیم. حریفان قابل احترام هستند و مهم این است به هارمونی که هماهنگی برسیم تا در جام ملت‌ها به موفقی برسیم. مهم‌ترین موضوع نیز اتحاد است که باید از جانب همه ما به تیم ملی انتقال پیدا کند و اتفاقات خوبی بیفتد‌.

*در 2 جام ملت‌های قبلی بدشانس بودیم و اشتباهات بچه‌گانه داشتیم

بازیکن تیم ملی درمورد اینکه با توجه به حضور تیم‌های متمول در حاشیه خلیج فارس و همچنین سایر رقیبان آسیایی آیا می‌توانیم رتبه ای در خور شان ایران کسب کنیم، گفت: در ۲ جام ملت‌های قبلی مقداری بدشانس بودیم و اشتباهات بچه‌گانه هم داشتیم. تیم ملی ایران این پتانسیل را دارد. تیم های آسیایی از چندین سال قبل سرمایه‌گذاری زیادی در فوتبال انجام می‌دهند. متاسفانه همین اشتباهات منجر به شکست و خارج شدن ما از دور مسابقات شد.

*قدرت اتحاد تیم ملی از امکانات بیشتر است

امیری عنوان کرد: البته در حال حاضر هم بازیکنان باتجربه ما در اروپا زیاد هستند و هم نفرات داخلی تمام تلاش خود را می‌کنند. این اتحاد از امکانات قدرتش بیشتر است و می تواند کارهای مهمی را انجام بدهد. این اتحاد الان وجود دارد و امیدوارم از جانب پیشکسوتان، اهالی رسانه و مردم این انرژی به حمایت به تیم ملی منتقل شود و اتفاقات خوبی بیفتد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: