پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی پرتغالی سپاهان صحبت‌های جالبی در کنفرانس مطبوعاتی خود انجام داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که رامین رضاییان قبلاً گفته بود ما سپاهان اصفهان هستیم نه سپاهان ایران، امروز سرمربی پرتغالی سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد که ما برای همه ایران بازی می‌کنیم.

این صحبت‌های هوشمندانه مورایس نشان داد که او علاوه بر مربیگری یک روانشناس خوب هم هست و دقیقاً می‌داند که چه زمانی چه حرفی را بزند. شاید رامین رضاییان گلایه داشت که خیلی به سپاهان پرداخته نمی‌شود و بیشتر نگاه‌ها به پرسپولیس و استقلال است اما با این اوصاف باز هم نمی‌توان از حرفی که او زد دفاع کرد در حالی که مورایس به درستی اعلام کرد که سپاهان نماینده ایران است و فردا برای همه ایران بازی می‌کند.

سپاهانی‌ها که در بازی اول با نیرو هوایی عراق به تساوی 2 بر 2 رسیدند، در اصفهان به دنبال پیروزی مقابل قوی‌ترین تیم گروه خود هستند تا صدرنشینی را از الاتحاد عربستان بگیرند.

طبعاً در این راه هواداران پرشور اصفهانی نقشی تعیین کننده خواهند داشت. اتفاقاً سرمربی الاتحاد عربستان هم در کنفرانس مطبوعاتی خود تاکید کرده که باید فکری برای سر و صدای هواداران سپاهان کرد. این اظهار نظر نشان می‌دهد که نماینده عربستان مقابل هزاران فوتبالدوست اصفهانی کار سختی دارد و سرمربی پرتغالی این تیم هم با علم به این مسئله تیمش را راهی میدان خواهد کرد.

در هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هر سه نماینده کشورمان بازی‌های سخت و در عین حال بسیار حساسی را در پیش رو دارند که امیدواریم هر سه نتایج خوبی را در ایران و قطر کسب کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: