پایگاه خبری خانه فوتبال:

حسن روشن که امروز در جلسه‌ای با علی خطیر و جواد نکونام شرکت کرده، امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرده مخالف سرپرستی علی سامره است!
به گزارش "ورزش سه"، علی سامره سرپرست استقلال مدتی است با جواد نکونام سرمربی تیم اختلافاتی پیدا کرده و در تمرینات آبی پوشان غایب است. در این ماجرا سامره مورد حمایت کامل علی خطیر مدیرعامل باشگاه قرار دارد اما بازگشت او هنوز میسر نشده و نیازمند رفع شدن برخی اختلاف‌ها با نکونام است.

مسئله دیگری که باعث شده بازگشت علی سامره به تمرینات استقلال هنوز امکان‌پذیر نباشد، اختلاف قدیمی حسن روشن، پیشکسوت آبی‌ها، با سامره است. روشن که حالا واسطه شده تا اختلافات میان خطیر و نکونام را حل کند و امروز هم در جلسه مشترک با آنها شرکت کرده، از گذشته با سامره اختلافاتی دارد و جالب اینکه امروز در مصاحبه‌ای خودش نیز به این موضوع اشاره داشته است.

پیشکسوت استقلال در این باره گفته است: «من این مسئله را به خود آقای خطیر هم گفتم. علی سامره تحت هیچ شرایطی نباید سرپرست استقلال باشد. من به مدیرعامل استقلال گفتم مگر اینکه مرده باشم که سامره سرپرست استقلال باشد و تا وقتی این گونه باشد و او چنین سمتی را احراز کند، انتقاد خواهم کرد!»

اختلاف قدیمی سامره و روشن به 4 سال پیش برمی‌گردد؛ زمانی که سامره به دلیل مصاحبه حشن روشن درباره اتفاقات آکادمی باشگاه استقلال از او شکایت کرد و توانست حکم دادگاه را بگیرد. در ششم شهریور ماه سال 98 حکم دادگاه علیه روشن با شکایت سامره صادر شد که بر این اساس او به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان، افتراء و... به تحمل 74 ضربه شلاق تعزیری و پرداخت جریمه‌ای بالغ بر یک میلیون ریال محکوم شد!

اگرچه پیشکسوتان استقلال در آن مقطع مراسم کوچکی برگزار کرده و با آشتی کنان بین دو طرف غائله را ختم به خیر کردند، اما حسن روشن هنوز از سامره دلخور است. روشن که ظاهرا با پدر جواد نکونام هم رابطه خوبی دارد، حالا بر آتش اختلافات میان سامره و نکونام اضافه کرده و باید دید تکلیف سرپرست آبی پوشان چه می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: