پایگاه خبری خانه فوتبال:

نساجی و الهلال با پیراهن اول خود در دیدار آسیایی مقابل هم قرار می‌گیرند.
به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نساجی ایران که در نخستین مسابقه‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی دو بر صفر مقابل مومبای سیتی هند رسید، فردا شب باید در ورزشگاه آزادی در حضور تماشاگرانش به مصاف الهلال عربستان برود و یک بازی حساس را برگزار کند.

جلسه هماهنگی قبل از مسابقه تیم‌های نساجی ایران و الهلال عربستان ظهر امروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد که طبق آن، دو تیم با پیراهن اول خود این بازی را انجام می دهند.

نساجی ایران که در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن اول و قرمز رنگ خود مقابل مومبای سیتی قرار گرفته بود، فردا شب هم با همین لباس به مصاف الهلال عربستان می رود و این تیم سعودی نیز یک‌دست آبی پوش خواهد بود.

نکته جالب توجه حضور تیم‌های قرمز و آبی پوش در مسابقه آسیایی فردا در ورزشگاه آزادی این است که پرسپولیس و استقلال در این بازی نخواهند بود و یک تیم ایرانی دیگر در این استادیوم میزبانی خواهد کرد.

آخرین بار که مسابقه‌ای غیر از تیم ملی و استقلال یا پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شد، دیدار فینال جام حذفی بود که نساجی در یک بازی نزدیک توانست آلومینیوم اراک را شکست بدهد و قهرمان شود و به آسیا برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: