پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: شرایط ما با پرسپولیس برابر نیست اما تلاش می‌کنیم بازی خوبی را ارائه بدهیم.

هادی عقیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم فوتبال گل گهر پیش از دیدار هفته هفتم مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بعد از یک روز تعطیلی، روز گذشته تمرینات را در تهران از سر گرفتیم و برای این بازی آماده می‌شویم.

وی در مورد اینکه گل گهر مدت زیادی را با تمرین و بازی دوستانه پشت سرگذاشته و آیا این مساله نگران کننده نیست، گفت: چرا، البته خیلی از تیم‌ها این شرایط را داشتند. شرایط ما با پرسپولیس برابر نیست. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده و آماده تر است. بازیکنان آن‌ها در شرایط بازی هستند. مشخص است تیمی که در شرایط مسابقه نباشد با تیمی که از این لحاظ شرایط خوبی دارد، یکسان نیست ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم که بازی خوبی را ارائه بدهیم و نتیجه خوبی بگیریم.

مربی گل گهر در مورد اینکه با توجه به بازی‌های برگزار شده به نظر می‌رسد این تیم برنامه‌های هجومی بیشتری دارد، عنوان کرد: نمی‌توان بر اساس 4 بازی انجام شده گفت که تیم تهاجمی تر شده یا نه و نباید با سال‌های گذشته مقایسه کنیم. تیم ما تقریبا بالانس است. ما هم مثل همه تیم‌ها برای گل زدن تلاش می‌کنیم و برای این موضوع باید موقعیت ایجاد کنیم. همه هدف ما در تمرین و بازی این است که موقعیت ایجاد کنیم و گل بزنیم. امیدواریم این روند پایدار بماند.

عقیلی در خصوص اینکه امسال بازیکنان جوان زیادی در این تیم حضور دارند به طوریکه 3 سهمیه در تیم ملی امید داشتند، گفت: همین طور است. نسبت به سال‌های گذشته بازیکنان جوان بیشتری حضور دارند و تیم جوان‌تر شده که این اتفاق باعث امیدواری است. امیدواریم آن‌ها در گل‌گهر جا بیفتند و بتوانند خودشان را نشان بدهند تا امید آینده این تیم باشند. بازیکنان جوان بسیار خوبی در کنار بازیکنان با تجربه خوب‌مان از سال‌های قبل داریم که شرایط متفاوتی را ایجاد کرده است.

وی در مورد اینکه آیا می‌توان گفت اوزونیدیس تفکر جدیدی را به فوتبال کشورمان آورده، عنوان کرد: بحث تفکر نو نیست ولی هرمربی سبک خودش را دارد. من هم در کنار او از تجربیاتش استفاده می‌کنم. همیشه درحال یادگیری هستم. الان هم خداراشکر در این جایگاه هستم و بیشتر یاد می‌گیرم. 

مربی گل گهر در خصوص اینکه انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور تبدیل به یکی از سرمربیان موفق فوتبال کشور شود، گفت: به هرحال هرکسی دوست دارد در کار مربیگری جدا از سطح آروزهایش، به سطح خوبی از توانایی‌های خودش برسد. من هم از این قائده مستثنی نیستم و برای این مساله تلاش می‌کنم.

عقیلی درمورد ادامه سریال ناکامی‌های تیم ملی امید ایران که سال‌هاست تکرار می‌شود و هر سال هم نتایج ضعیف تر می‌شوند، اظهار داشت: در مورد تیم امید جای هیچ صحبتی وجود ندارد. آنقدر برنامه ریزی برای تیم ملی امید غلط است که اصلا صحبت کردن در موردش اشتباه است. نتایج مشخص است و نیازی به گفتن ما نیست

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: