پایگاه خبری خانه فوتبال:

داور عراقی دیدار پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در حالی از پنالتی دقیقه پایانی سرخ‌ها چشم‌پوشی کرد که اگر این پنالتی اعلام و تبدیل به گل می‌شد، می‌توانست برای صعود به مرحله حذفی ارزشمند باشد.

به گزارش "ورزش سه" با توجه به چهل تیمی شدن رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری، برای حضور 16 تیم در مرحله یک هشتم نهایی 10 تیم صدرنشین به علاوه 6 تیم دوم هر گروه به این مرحله صعود خواهند کرد به طوری که سه تیم دوم برتر از گروه‌های غرب و سه تیم دوم از گروه های شرق در این مرحله حاضر خواهند بود.

با این حساب در شرایطی که النصرعربستان قدرت مطلق  گروه Eرقابت‌ها تا الان بوده و صدرنشینی‌اش محتمل به نظر می‌رسد پرسپولیس باید برای رده دومی تلاش کند که صعود به عنوان تیم دوم محدودیت‌هایی خواهد داشت و شاید روز آخر کار به گل‌شماری بکشد.

با در نظر گرفتن این موضوع مهم داورعراقی و تیم کمک داوران ویدئویی که با چشم پوشی از پنالتی واضح پرسپولیس را از رسیدن به گل سوم مقابل نماینده تاجیکستان محروم کردند شاید در سرنوشت صعود این تیم تاثیر بگذارند.

داور عراقی در حالی آن صحنه را پنالتی تشخیص نداد که در تصاویر تلویزیونی که بارها و بارها پخش شد مشخص بود مدافع استقلال تاجیکستان با هر دو پا ، هر دو پای باهویی را می‌زند و پنالتی محرز بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: