پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مخالف لغو دیدارهای هفته دهم لیگ برتر است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تعویق هفته دهم لیگ برتر به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی مطرح شد که حواشی را نیز در پی داشت.

براین اساس برخی معتقدند بهتر است به خاطر هرچه بهتر برگزار شدن اردوی تیم ملی، بازی‌های این هفته به تعویق بیفتد که البته این مساله مورد اعتراض برخی تیم‌ها نیز قرار گرفت چرا که آن‌ها معتقدند تعویق دوباره مسابقات لیگ باعث از دست رفتن شرایط آمادگی بازیکنان‌شان می‌شود.

در این بین، این موضوع مطرح شد که امیر قلعه‌نویی قصد دارد به خاطر اردوی تیم خودش، تیم‌های باشگاهی را تحت فشار بگذارد و عنوان کردن "اولویت با تیم ملی است" نیز برای متقاعد کردن جامعه فوتبال است.

بااین حال براساس پیگیری‌ها مشخص شد چنین چیزی صحت ندارد. با توجه به اینکه امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی در صحبت‌های خودش نیز به این مساله اشاره کرده بود "پیش از این مربی تیم‌های باشگاهی بوده و شرایط آن‌ها را درک می‌کند"، کادرفنی نه تنها موافق لغو بازی‌ها در این هفته نیست بلکه پیشنهادی هم در این مورد نداشته است. 

تنها پیشنهاد کادرفنی تیم ملی این بوده که در صورت امکان و برای حفظ شرایط تیم‌ها، برخی مسابقات هفته دهم یک روز زودتر برگزار شوند. در غیر این صورت و اگر سازمان لیگ امکان چنین کاری را ندارد، مخالفتی هم از طرف تیم ملی برای برگزاری بازی‌ها در همان روزهای مقرر وجود نخواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: