پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدت کوتاه ناکامی ستاره ایرانی پورتو در گلزنی به اندازه یک‌سال گذشت.
 مهدی طارمی آخرین گل خود پیش از دیدار تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ‌کنگ را  19 روز قبل‌تر، در هفته نُهم لیگ برتر پرتغال مقابل ویزلا به ثمر رسانده بود و پس از آن در سه دیدار پیاپی شرایط عجیبی را تجربه کرد و یک پنالتی هم از دست داد، اما بازگشت به تهران و ورزشگاه آزادی با پایان اتفاقات تلخ برای او همراه بود.
ستاره ایرانی پورتو در دیدار مقابل هنگ‌کنگ پس از گلزنی دوباره شادی معروف خود را با نمایش حرف P انگلیسی به نمایش گذاشت و چهره درهم او به خوشحالی تبدیل شد.

مهدی طارمی

ستاره ایرانی پورتو پس از اینکه در تورنمنت اردن مقابل تیم میزبان گلزنی کرده و در دیدار فینال هم یک پاس گل به سردار آزمون داده بود، فقط در یک مسابقه برابر ویزلا این کار را انجام داد و در جدال با استوریل یک پنالتی از دست داد و در دو جدال بعدی با رویال آنتورپ بلژیک (لیگ قهرمانان اروپا) و ویتوریا گیمارش نتوانست این کار را انجام دهد و خوشحالی گل خود را به نمایش بگذارد ولی این روند برابر هنگ‌کنگ پایان یافت.

مهدی طارمی در شرایطی سه مسابقه پیاپی را بدون گلزنی به پایان رسانده و طی این مدت یک‌بار حضور تعویضی را برای نخستین بار در فصل جدید تجربه کرده بود که انگیزه زیادی در بازگشت دوباره به ترکیب تیم ملی ایران داشت و پس از درخشش در نیمه اول و یک پاس گل به سردار آزمون، در نیمه دوم دروازه هنگ‌کنگ را باز کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: