پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم ملی نوجوانان ایران برای دیدار یک هشتم نهایی باید در شرقی‌ترین شهر اندونزی مستقر شود.
به گزارش "ورزش سه" تیم ملی زیر 17 سال ایران که پیش از بازی در دور سوم مرحله گروهی مسابقات جام جهانی نوجوانان صعودش را از پیش قطعی می‌دانست، دیروز در آخرین بازی با نتیجه 5 بر صفر نیوکالدونیا را شکست داد تا مشخص شود که شاگردان حسین عبدی قرار است به عنوان تیم سوم گروه C، پس از انگلیس و برزیل راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

در این بین اما کادرفنی نسبت به تغییر محل اقامت و شهر بازی ناراضی بودند، زیرا پس از اینکه ملی پوشان در دو بازی مقابل برزیل و انگلیس در شهر جاکارتا بازی کردند، قرار شد به شهر باندونگ سفر کنند که این موضوع حتی پیش از بازی با کالدونیا مورد توجه حسین عبدی قرار گرفته بود و به امکانات این شهر اعتراض داشت. دوری از محل تمرین سبب شد تا تیم نوجوانان بعد از دو بازی پرفشار، سفری سه‌ساعته را در پیش داشته باشد و ریکاوری را در هتلش انجام دهد.

با این حال حسین عبدی شب گذشته بعد از بازگشت به هتل نیز در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های اندونزیایی نسبت به این موضوع گلایه کرد: «من نمی‌دانم چرا دو تیم برای بازی به این ورزشگاه آمده بودند و این موضوع نه تنها برای ما، بلکه تیم حریف نیز مشکل‌ساز بود. سه ساعت فاصله، تغییر جو آب و هوایی، تغییر محیط، فاصله زیاد هتل تا محل تمرین و دیگر مسائل تیم ما را بسیار خسته کرده و البته باز هم می‌گویم این موضوع صرفا درباره ما نیست، تیم حریف هم این مشکلات را دارد.»

اکنون قرار است تیم زیر 17 سال ایران برای رویارویی با تیم زیر 17 سال مراکش راهی شهر سورابایا در شرقی‌ترین نقطه کشور اندونزی شود و برای این بازی یک سفر تقریبا 6 ساعته را تجربه کند. این دیدار قرار است روز سه‌شنبه از ساعت 15:30 به وقت تهران برگزار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: