پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیمی دفاعی نیستیم زیرا 9 بازی متوالی را با گل‌های زیاد بردیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، آنتونیو مانیکونه در نشست خبری پیش از بازی با ازبکستان، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم آقای قلعه نویی به دلیل دردی که احساس کردند و بیماری در این نشست حضور ندارند. بنابراین من اینجا حضور دارم.
وی در خصوص نحوه بازی ازبکستان، عنوان کرد: درباره بازی ازبکستان هم باید بگویم می‌دانیم تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. فکر می‌کنم بازی تیمی خیلی خوبی انجام می‌دهند و عملکرد تیمی خوبی دارند.

مربی تیم ملی کشورمان در پاسخ به سوال خبرنگار ازبکی مبنی بر تفاوت این دیدار با فینال کافا که حدود چهار ماه پیش برگزار شد، تاکید کرد: آن موقع هم خیلی خوب بود. ازبکستان خیلی خوبی بازی می‌کند. این تیم از سرتکو کاتانچ که مربی خیلی خوبی است بهره می‌برد. شناخت زیادی از این مربی از زمان حضورش در اسلوونی دارم و تیم‌های او همیشه بازی‌های خیلی خوبی انجام می‌دهند. امیدوارم هستم خیلی خوب بازی کنیم.

مانیکونه درمورد فوتبال دفاعی تیم ملی ایران عنوان کرد: موافق این ایده نیستم زیرا ۹ بازی متوالی را با گل‌های زیادی بردیم. همیشه از توانایی‌های هجومی خودمان استفاده می‌کنیم. این فوتبال است و نمی‌شود فقط دفاع یا حمله کرد. تیم ما باهوش است و می داند چه زمانی حمله کرده و چطور دفاع کند. فوتبال با تاکتیک‌های مختلفی برگزار می‌شود. بازیکنان ما می‌توانند تاکتیک‌های زیاد تیم را در زمین پیاده کنند.

*قلعه نویی مشکلی برای حضور در بازی با ازبکستان ندارد

وی درمورد احتمال غیبت امیر قلعه نویی در بازی فردا، توضیح داد: او مشکلی برای حضور در بازی فردا نخواهد داشت.

مربی ایتالیایی تیم ملی ایران درخصوص تأثیر مصدومیت علیرضا جهانبخش و غیبت او در بازی فردا، گفت: او مصدوم شد و شرایط مناسبی نداشت. جهانبخش یکی از بازیکنان تأثیرگذار است که امیدوارم به زودی خوب شود.

مانیکونه در پایان تصریح کرد: ازبکستان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی در ترکیبش دارد. آنها لژیرنرهای زیادی دارند که خارج از این کشور بازی می‌کنند. بازی نماینده این کشور را مقابل نساجی مازندران در تهران را دیدم، دیداری که برنده شدند. در آن تیم چند ملی‌پوش ازبکستان حضور داشتند و بازی خوبی هم از خود ارائه کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: