پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان گفت: بچه های ما خسته تر بودند، شاید می شد نتیجه طور دیگری رقم بخورد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین عبدی پس از دیدار تیم ملی نوجوانان کشورمان مقابل مراکش، اظهار داشت: با فشاری که بازیکنان تحمل کردند این نتیجه طبیعی بود. تنها یک جلسه تمرین داشتیم و درگیر جابه‌جایی بودیم. 3 ساعت مسافرت و پشت سر آن پرواز 2 ساعته داشتیم تا به این شهر بیاییم ولی تیم مراکش تقریبا 5 روز اینجا بود و تمام بازی‌هایش اینجا برگزار شد.

وی افزود: این مدیریت به ضرر ما شد ولی در هر صورت امروز بازی دیدیم که اسم آن را اشک‌ها و لبخندها می‌گذارم. یک بر صفر جلو افتادیم، آن‌ها مساوی کردند و در پنالتی باختیم. اگر بچه‌های ما خسته تر نبودند شاید نتیجه طور دیگری رقم می خورد یا اینکه می‌توانستند تمرکز بالاتری داشته باشند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان تصریح کرد: در هر صورت بازی خیلی خوبی بود. به بچه‌هایم تبریک می‌گویم. با جام جهانی خداحافظی می‌کنیم و از فردا به دنبال این می‌رویم که با تیمی دیگر و در جامی دیگر دوباره یکدیگر را ببینیم. از فیفا ممنون هستم که چنین تورنمنت‌هایی گذاشته تا بتوانیم بچه‌های جوان را برای آینده معرفی کنیم.

وی افزود: از ملت عزیزم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. امیدوارم در مسابقات دیگر این انتظارات دیگر برآورده شود. امیدوارم بتوانیم کاری انجام بدهیم که این مردم عزیز لایقش باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: