ترلان پروانه تصویری جذاب و سیاه و سفید از خودش منتشر کرد. بازیگر جوان و خوش‌آتیه ایرانی است. ترلان پروانه از کودکی وارد عرصه بازیگری شده است. ترلان پروانه بازیگر شناخته شده برای مخاطب ایرانی است. ترلان پروانه در شماری از فیلم‌های تلویزیونی و سریال های تلویزیون ایفای نقش کرده است. ترلان پروانه سابقه حضور در کارهای سینمایی دارد. 

تصویر سفید و سیاه ترلان پروانه

ترلان پروانه

تصویر ترلان پروانه و گوشی‌اش

ترلان پروانه

ترلان پروانه : بعضی ها دروغ میگن آبرو کسی رو ببرن ، بعضی هام حقیقت رو نمیگن که آبرو کسی حفظ بشه … 

 ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است و از دوران کودکی وارد این حرفه شده است.

پروانه، فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیکاست و یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

ترلان پروانه در خصوص بازیگری اش گفت: من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

گیاه خواری ترلان پروانه

در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده می کنم و کلم بروکلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه ام است، مخصوصا وقتی مامان این کلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزدآشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم.

اوقات فراغت ترلان پروانه 

اوقات فراغتم را با دیدن فیلم و خواندن کتاب سپری می کنم به همین خاطر کمتر فرصت آشپزی دارم اما اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می پزم چون هم در پختش حسابی تسلط پیدا کرده ام و هم خیلی دوست دارم.

ورزش حرفه ایم بسکتبال است دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت می برم. اسب سواری هم جز ورزش های مورد علاقه من است.

ترلان پروانه با انتشار عکسی از فیلم گربه سیاه در صفحه اینستاگرامش خاطره بازی کرد

ترلان پروانه

ترلان پروانه

 

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: