پایگاه خبری خانه فوتبال:

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تراکتور از محدودیت‌های نقل و انتقالاتی تیمش گفت.
به گزارش "ورزش سه"، اوسمار در نشست خبری پس از بازی مقابل تراکتور اظهار کرد: یک بازی خیلی سخت بود از اولین دقیقه بازی تراکتور یارگیری من تو من داشت و این بازی ما را سخت کرد. بازیکنان ما توانستند راه عبور از آن یارگیری را پیدا کردند. شکل بازی ما اینطور نیست که از توپ بلند استفاده کنیم اما با توجه به شرایط بازی از آن استفاده کردیم. ما تیم هدفمند داشتیم که بدون و با توپ خیلی خوب بازی کرد و یارگیری داشتیم. بازی در نیمه اول متعادل بود. گل اول را که زدیم توانستیم پرس کنیم و گل دوم را با حفظ توپ بزنیم. در ۱۵ دقیقه فشار روی تیم ما بود و حتی تراکتور نمی‌توانست به گل برسد. در تعویض هایی که داشتند تیم آن ها به رو جلو آمدند. به خاطر اینکه نتیجه را حفظ کنیم کمی عقب تر نشستیم. این خیلی خوب می شد اگر تماشاگران هم کنار ما بودند. خیلی دوست داشتیم که این بازی تماشاگران کنار ما بودند تا خوشحالی را با آنها تقسیم کنیم. مطمئنیم که از این بازی رضایت دارند و امیدوارم در بازی‌ مقابل سپاهان کنار ما باشند چون حضور آن‌ها کنار ما مهم است.

او در مورد نقل و انتقالات گفت: یک محدودیتی برای جذب بازیکن داریم و قبل از بازی گفته بودم الان هم ۵ روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مانده است. نمی خواهیم هیچ بازیکن جدیدی را به این خاطر بگیریم. شاید یک بازیکن با تجربه بگیریم اما در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم.

او راجع به اینکه نمی خواهید دروازه بان دوم جذب کنید؟ اصلا در نقل و انتقالات دروازه بان دوم می‌خواستید؟ پاسخ داد: یک دروازه بان با تجربه از ابتدای فصل می خواستیم و وقتی آقای گل محمدی که بودند حرفش بود که یک دروازه‌بان بیاید اما کسی را پیدا نکردیم که تجربه داشته باشد و به تیم کمک کند. الان ۱۹ جا برای بازیکن بزرگسال داریم. اگر بازیکنی می خواستیم باید تعداد آن ها به ۲۲ می رسید اما اگر مورد خاصی و دروازه بان با تجربه ای به نظر رسید با آن صحبت می‌کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: