پایگاه خبری خانه فوتبال:

اوسمار ویرا می‌گوید نقل و انتقالات پرسپولیس همچون سال‌های گذشته ضعیف بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویه‌را، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن حضور یافت و در حالی که کمتر کسی انتظار این صحبت‌ها را از سرمربی سرخپوشان داشت، با لحنی متفاوت از عملکرد نقل و انتقالاتی قرمزها انتقاد کرد و گفت که بازیکنان مدنظرش به صورت کامل جذب نشده‌اند.

این اولین بار است که سرمربی برزیلی و جانشین یحیی، لب به انتقاد از رضا درویش باز می‌کند و شاید یک مرحله جدید از سرمربیگری اوسمار ویه‌را در تیم پرسپولیس باشد که نکات جالبی را در خود خواهد داشت.

او در این کنفرانس اعلام کرد که سرلک و عمری بازیکنانی بودند که با نظر او جدا نشدند و همچنین شهاب زاهدی برای بازی در خارج از کشور به تصمیم خود جدا شد.

سفر به اصفهان؟

خیلی خوشحالم که برای بازی فردا در اصفهان هستم، بازی فردا مثل سایر بازی‌ها سخت است و قدم خوبی برای پیشرفت تیم ما است.

دیدار با ذوب‌آهن؟

ذوب‌آهن تیمی است که ساختار خاص خودش را دارد، شکل بازی خود را از اول فصل حفظ کرده است، سرمربی این تیم روی تیم خودش شناخت دارد و کار خودش را می‌داند؛ می‌دانم بازی نزدیک و رقابتی خواهیم داشت و امیدوارم از فرصت‌ها استفاده کنیم تا برنده بازی باشیم. بازی مهمی برای پرسپولیس است و ۳ امتیاز برای هر ۲ تیم مهم است و برای رسیدن به ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم تا کارمان را راحت‌تر ادامه دهیم.

نقل و انتقالات زمستانی؟

پنجره نقل و انتقالاتی برای شکل دادن به تیم‌هاست، ۴ بازیکن از دست دادیم و چند بازیکن گرفتیم، عمری و سرلک بازیکنانی نبودند که پرسپولیس خواهان جدایی آن‌ها باشد، شهاب نیز انتخابی شخصی‌ برای شرایط بهتر داشت تا خارج از کشور بازی کند، از تلاش نبیل تشکر می‌کنم اما نتوانست با فوتبال ایران وفق پیدا کند و از تیم جدا شد تا بتوانیم بازیکن دیگری بگیریم؛ مثل سال‌های اخیر در نقل و انتقالات کند بودیم و نتوانستیم بازیکنان مد نظر را بگیریم.

غیبت بیرانوند؟

نبود بیرانوند همیشه حس می‌شود، در این هفته همه بازیکنان و کادر به جانشین او روحیه دادند، همیشه شانس‌های بزرگ وقتی روی می‌آورند که در شرایط سخت هستیم.

استراحت ذوب آهن در هفته گذشته؟ 

هر بازی که نزدیک‌تر باشد، آنالیز را راحت‌تر می‌کند اما وقتی بازی قبلی ذوب‌آهن را نگاه کنیم، شرایط بازی این تیم عوض نشده است، ۴ بازی اخیر ذوب‌آهن را آنالیز کردیم، چیزی که می‌خواستیم نبود اما بازی‌هایی بود که ذوب‌آهن اخیرا داشت.

محرومان و مصدومان؟

همه بازیکنان جدید بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ثبت شدند و آماده بازی هستند؛ برخی بازیکنان جوان کنار ما نیستند، مصدوم نداریم و فقط بیرانوند محروم است.

پرسپولیس در پنجره زمستانی شش بازیکن را در لیست خروجی داشت و همچنین موفق شد عبدالکریم و اوستون اورونوف را به عنوان سهمیه خارجی و محمد خدابنده‌لو، ابوالفضل بابایی و عیسی آل‌کثیر را در قالب سهمیه داخلی به خدمت بگیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: