پایگاه خبری خانه فوتبال:

ازی پرتنش و عجیب دیشب والنسیا-رئال مادرید در مستایا تیتر یک تمام روزنامه های ورزشی امروز اسپانیاست و حتی روزنامه اسپورت نیز به نفع رئال تیتر زده است.
به گزارش "ورزش سه"، در آخرین بازی شب دوم از هفته بیست‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا، شب گذشته در ورزشگاه مستایا، تیم فوتبال رئال مادرید میهمان والنسیا بود و این بازی که در آن دو گل از حریفش عقب افتاده بود را با تساوی 2-2 به پایان رساند.

والنسیایی‌ها با گلزنی هوگو دورو در دقیقه 27 پیش افتادند و فقط سه دقیقه طول کشید تا رومن یارمچوک آنها را به گل دوم برساند. 5 دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه نخست گذشته بود که وینیسیوس جونیور، یکی از گل‌های خورده را برای رئالی‌ها جبران کرد.  بال برزیلی رئال که سال گذشته به خاطر توهین‌های نژادپرستانه هواداران والنسیا در همین ورزشگاه به شدت آزرده خاطر شده بود، از آنها انتقام سختی گرفت و با زدن گل دوم خود و تیمش در دقیقه 76، خفاش‌ها را از کسب پیروزی محروم کرد.

این گل وینیسیوس جونیور اجازه نداد که دومین باخت فصل رئال مادرید و یازدهمین برد فصل والنسیا به ثبت برسد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم رئال مادرید یک ثانیه قبل از به صدا درآمدن سوت پایان بازی توسط بلینگام به گل سوم رسید، اما داور چون قبل از آن پایان مسابقه را اعلام کرده بود، آن را نپذیرفت. همین مسئله اعتراض شدید رئالی‌ها را در به دنبال داشت و درگیری‌هایی در پایان مسابقه به وجود آمد.

واکنش روزنامه های اسپانیا به بازی جنجالی:

SyWvOhcquHYO

مارکا: رسوایی در مستایا...سوت پایانی خیل مانسانو اشتباهی غیرعادی علیه جریان طبیعی بازی بود. در حالی که براهیم توپ را ارسال کرده بود، او سوت پایان را زد و گل بلینگام مردود شد. حتی هوگو دورو، مهاجم والنسیا، نیز حق را به رئال داد.اسپورت کاتالان: رسوایی

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: