پایگاه خبری خانه فوتبال:

ترکیب استقلال برای دیدار حساس برابر پرسپولیس با یک تغییر مهم اعلام شد.
به گزارش "ورزش سه"، بالاخره زمان برگزاری یکی از حساس‌ترین دربی‌های پایتخت فرا رسید. دو تیم استقلال و پرسپولیس که رقابت سخت و نزدیکی در بالای جدول رده‌بندی دارند، امروز برای کسب پیروزی و تصاحب سه امتیاز این جدال مهم به مصاف هم می‌روند.
جواد نکونام سرمربی استقلال برای این دیدار اسامی یازده بازیکن مورد نظرش را انتخاب کرد که حضور روزبه چشمی در خط دفاعی و بازی دادن به امید حامدی‌فر در خط میانی، نکته قابل توجه ترکیب است.

* مأموریت بزرگ سیدحسین: گل نخور!

سیدحسین حسینی که در این فصل عملکرد رو به بالا و خوبی نسبت به فصل قبل داشته، امروز نیز همچون همیشه درون دروازه استقلال قرار می‌گیرد. کاپیتان آبی‌ها در یازدهمین تجربه حضور در دربی پایتخت، مأموریت سخت و دشواری بر عهده دارد و هواداران امیدوار هستند که او دروازه‌اش را مقابل پرسپولیس بسته نگه دارد.

* خط دفاعی با حضور روزبه

روزبه چشمی که در بازی‌های اخیر در پست هافبک دفاعی بازی کرده بود، امروز دوباره به خط دفاعی بازگشته است. رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که در نیم فصل به این تیم اضافه شد، یک بار دیگر حضور در شهرآورد پایتخت را تجربه می‌کند. در کنار او، شاهد حضور آرمین سهرابیان هستیم که امسال یکی از خوب‌های تیمش بوده است.

* حامدی‌فر سورپرایز نکونام

نکونام تصمیم گرفته تا در بازی امروز از امید حامدی‌فر در خط میانی استفاده کند. مهدی مهدی‌پور امیدوار است پنجمین پاس گلش در این فصل را در دربی پایتخت به ثبت برساند. طراح اصلی ضربات کاشته آبی‌ها یکی از بازیکنان اصلی است. آرش رضاوند هم جلوتر از آنها به میدان می‌رود.

 روز پرچالش در انتظار صالح و ابوالفضل

دو بازیکن سرعتی استقلال در دو سمت راست و چپ وظایف بزرگ و مهمی بر عهده دارند و باید مانع از خلق موقعیت توسط حریف شوند. حردانی که بازیکن خوب و کلیدی در ترکیب استقلال امسال بوده، در سمت راست بازی می‌کند. شاهد حضور ابوالفضل جلالی در سمت چپ هستیم تا او امروز نیز به مانند صالح در پست وینگ بک بازی کند.

* امید گلزنی استقلال به یک آرژانتینی

گوستاوو بلانکو در بازی قبل موفق شد یک گل سه امتیازی را وارد دروازه استقلال خوزستان کند و هواداران استقلال امروز امید زیادی به گلزنی او دارند به‌خصوص اینکه دو مدافع سرزن پرسپولیس یعنی گولسیانی و کنعانی‌زادگان غایب هستند. جلال‌الدین ماشاریپوف نیز پس از پایان جنجال‌ها و حواشی رخ داده در روزهای اخیر، امروز از ابتدا به میدان می‌رود و تقابل او با هموطنش اوستون اورونوف نیز قابل توجه خواهد بود.

ترکیب استقلال برای دیدار برابر پرسپولیس:

سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – آرمین سهرابیان – روزبه چشمی – ابوالفضل جلالی – صالح حردانی – امید حامدی‌فر – مهدی مهدی‌پور – آرش رضاوند – جلال‌الدین ماشاریپوف – گوستاوو بلانکو.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: