پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پرسپولیس به زودی طلب رضا اسدی را پرداخت خواهد کرد.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه حکم کمیته تعیین وضعیت در مورد طلب رضا اسدی از باشگاه پرسپولیس توسط کمیته استیناف تایید شد چند ماهی طول کشید تا پرسپولیس مجبور به پرداخت مطالبات این بازیکن شود. 

باشگاه پرسپولیس در ماه‌های گذشته دنبال این بود تا در مورد مدل پرداخت مطالبات این بازیکن با او و مدیر برنامه‌هایش به توافق دست یافته و در چند بخش این مبلغ را پرداخت کند یا چک بدهد اما در این مورد توافقی حاصل نشد.  

حالا و در شرایطی که باشگاه پرسپولیس فقط سه روز تا تسویه حساب با این بازیکن مهلت دارد تلاش‌های درویش برای فراهم کردن پول طلب این بازیکن نتیجه داده و قرار است به زودی طلب اسدی که چیزی بالغ بر دو میلیارد و یکصد میلیون تومان است به او پرداخت شود. 

بدین ترتیب مهم‌ترین مانع دریافت مجوز حرفه‌ای در بخش تسویه حساب با طلبکاران باشگاه حل شده و هواداران پرسپولیس می‌توانند نفس راحتی بکشند. 

رضا اسدی در لیگ بیست و یکم یک فصل برای پر کردن بازی کرد و گفته شد بالاترین مبلغ قرارداد در این تیم به او اختصاص یافته اما شرایط برای این بازیکن خط میانی خوب پیش نرفت. با این حال او بعد از آن در تراکتور و سپاهان در نقش یک مهاجم یکی از بهترین‌های لیگ برتر بوده و به پیراهن تیم ملی هم رسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: