پایگاه خبری خانه فوتبال:

کریم بنزما از دلیل افت خودش در الاتحاد و شایعات در مورد آینده‌اش حرف زد.
به گزارش "ورزش سه"، بنزما پس از یک دوره تاریخی با رئال مادرید که 14 سال به طول انجامید، به الاتحاد پیوست. او در دوره حضورش در رئال موفق شد علاوه بر کسب عناوین قهرمانی، به یکی از موفق‌ترین مهاجمان قاره اروپا تبدیل شود و توپ طلا را در سال 2022 به دست بیاورد.
با این حال سطح بنزما پس از حضور در تیم الاتحاد در مقاطعی چه از نظر گلزنی و چه از نظر فنی به شدت افت کرد. به نظر می‌رسد بنزما از روشی که الاتحاد در این فصل به آن متکی است، رنج‌ می‌برد و دلیل آن هم نبود عناصری است که به خوبی به سیستم هجومی این تیم کمک کنند. او که یک مدت از اتحاد کنار گذاشته شده بود، در بازگشت نتوانسته در حد انتظارات کار کند.

وقتی از کریم در مورد دلیل افتش در الاتحاد سوال شد، او پاسخ داد: «چون نه سطح بازی مثل لالیگاست و نه بازیکنان در سطح بازیکنان رئال هستند. من در زمین به کمک نیاز دارم و نمی‌توانم به تنهایی کاری انجام دهم. بازیکنان دیگر باید به من کمک کنند، اینجا فقط خودم هستم، ضمن اینکه من فصل اولم را در عربستان سپری می‌کنم و امیدوارم به خوبی بتوانم آن را تمام کنم.»

از کریم در مورد آینده‌اش نیز سوال شد و او گفت: «خواهیم دید. من در زمان حال زندگی می‌کنم و برای من همین مهم است. ببینیم در آینده چه خواهد شد. در مورد من هر روز خبر و شایعه جدید منتشر می‌شود. خواهیم دید.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: