پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت‌ به عدم اطلاع‌رسانی تیم‌ملی درباره مصدومیت دروازه‌بان تیمش انتقاد کرد.
به گزارش ایسنا، اوسمار ویرا، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با گل‌گهر در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: همیشه توقف‌های نسبتا طولانی به خاطر سال نو یا فیفادی، سختی‌ها و تازگی‌هایی برای تیم‌ها دارد. همه تیم‌ها برای تمرین کردن یا برگزاری بازی دوستانه، وقت کافی داشتند. همه می‌دانند بخش پایانی لیگ آغاز خواهد شد. 9 بازی تا پایان لیگ مانده که هر کدام از آن‌ها برای رسیدن به هدف، اهمیت زیادی دارد.
او افزود: تیم گل گهر تیم باکیفیتی است و فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. ما تمام سعی خود را می‌کنیم که به هدفی که مدنظرمان هست با بازی خوب برسیم. گل گهر در خط دفاعی خوب و هماهنگ است و بازیکنانش در کارهای انفرادی به تیم‌شان کمک می‌کنند. به نظر می‌رسد بازی خوب تکنیکی و تاکتیکی را شاهد خواهیم بود بخاطر روش بازی هر دو تیم و امیدوارم بازی خوبی را ببینیم.

ویرا در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه پرسپولیس بعد از مصدومیت بیرانوند چند بیانیه صادر کرد، گفت: هر بازیکنی در هر سطح دنیا که باشد برایش باعث افتخار است که برای تیم ملی کشورش چه در آسیا باشد و جام جهانی بازی کند و برای هر تیمی که بازیکنش به تیم ملی دعوت می‌شود هم باعث افتخار است و نشان می‌دهد که آن تیم هم کارش را به درستی انجام می‌دهد. مصدومیت‌ها اتفاق می‌افتد اما برخی اوقات با یکسری راهنمایی‌ها ریسک مصدومیت‌ها شاید پایین بیاید. آنچه که ما را ناراحت می‌کند اتفاقاتی است که بعد از مصدومیت علی افتاده است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: فکر می‌کنم علی یک روز قبل از بازی برابر ترکمنستان گفته بود که دردی در دستش دارد و می‌توانستند اجازه ندهند در این مسابقه بازی کند. در مسابقه هم ضربه‌ای به دستش می‌خورد که دردش را بیشتر می‌کند و فردای روز بازی به کادر پزشکی می‌گوید که درد دستش بیشتر شده است. حتی ام‌آرآیی که روز بعد از بازی از دست علی گرفتند، وجود دارد و جواب آن هست که نشان می‌دهد که دست او مصدوم شده بود. شاید کاری می‌کردیم که علی مصدوم نمی‌شد و مشکلی برایش به وجود نمی‌آمد. ما می‌گوییم اگر همان موقع تشخیص می‌دادند و کار درمانی‌اش را شروع می‌کردند بجای از دست دادن سه چهار مسابقه، شاید حداکثر دو بازی را از ست می‌داد. درخواستی که می‌توانم از کادر پزشکی تیم ملی داشته باشم این است که اگر مشابه این موضوع پیش آمد به اطلاع تیم‌ها و ما برسانند که کارهای لازم را انجام دهیم تا چنین مشکلاتی برای ما پیش نیاید.

ویرا اضافه کرد: الان دیگر نمی‌توان به عقب برگشت و کاری کرد اما این اتفاق درسی به ما داد که از این به بعد این گزارش‌ها و اتفاقات را زودتر ارائه بدهیم. همین طور که تیم‌ها به تیم ملی احترام گذاشته و بازیکنان خود را در  اختیار تیم ملی می‌گذارند این احترام متقابل باشد و تیم ملی این اطلاعات را در اختیار باشگاهها قرار دهد. هواداران بدانند به اندازه آن‌ها ناراحت هستیم و متاسفانه این اتفاق خارج از توان کاری ما بود و از این اتفاق به اندازه آن‌ها ناراحت هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: